Skip to content
34 reacties
10816 weergaves

Ik wordt misbruikt door mijn vader

Ik weet niet wat ik er aan moet doen. Ik wordt al sinds mijn 7e misbruikt door mijn vader. In het begin zat hij alleen aan me te voelen en moest ik zijn piemel vastpakken. Ik dacht dat hoort zo. Als mijn moeder naar werk was moest ik altijd naakt van hem rondlopen omdat hij mij super mooi vind en graag naar mij kijkt. Ik vond dat helemaal niet fijn. Het werd alleen maar erger. Elke dag dat mijn moeder op werk was moest ik hem aftrekker of pijpen en kwam hij ook klaar in mijn mond. Ik walgde daarvan. Ik voelde me zo vies als hij aan mij had gezeten. Toen ik dacht dat het niet erger kon heeft hij mij ontmaagd. Het deed zoveel pijn toen hij mij de eerste keer verkrachte. Mijn moeder werkt 4 dagen en hij misbruikt mij dan elke dag. Ik wil dit niet meer. Wat moet ik dien.

 

 

Moderator

Hallo meisje van 12. Blijf hier niet mee lopen. Ga eens naar Chat met Fier, daar zijn mensen die je verder kunnen helpen. 

Ook kun je voor advies terecht bij de Kindertelefoon. 

 

12 jaar
1 jaar geleden

34 Reacties

  • @TS fijn om te lezen dat je het iig aan je bestie gaat vertellen. Ik hoop dat zij het ook aan haar ouders verteld zodat die actie kunnen ondernemen.
    Hopenlijk stopt het nu snel.
    XX E

    16 jaar
    10 uren geleden
  • Dag meisje, Het vertellen tegen een ander is een begin maar dan stopt het nog niet natuurlijk. Jouw vriendin zal er wel van schrikken denk ik en misschien dat zij jou kan overhalen om naar de politie te gaan of er met je moeder over te praten.

    Wat kan gebeuren is dat als je vader merkt dat jij er met iemand over gesproken hebt dat hij dan bang wordt en er mee ophoudt. Eerlijk gezegd geloof ik daar niet in Als hij er al zolang mee bezig is dan wil hij doorgaan.

    Wat ook kan is dat hij heel boos gaat worden op jou. Het punt is, hij zit heel erg fout en dat weet hij heel goed. Alles wat hij dan nog doet naar jou, boos worden of doorgaan, kan hem in problemen brengen.
    Het is voor jou allemaal wel erg moeilijk, wat hij ook doet. Te moeilijk voor iemand van jouw leeftijd en in jouw situatie. Er moet gewoon een eind aan komen!

    23 jaar
    2 dagen geleden
  • Ts, bedankt dat jullie zo lief voor me zijn envoor jullie berichtjes en hulp. M16 ik weet dat je mij wilt helpen maar ik moet het zelf oplossen. Ik heb besloten dat ik het tegen mijn bestie ga vertellen. Dan is er een begin. Xx

    12 jaar
    2 dagen geleden
  • Als je van iemand houdt, dan respecteer je die persoon en diens wensen. Je brengt die zeker geen schade toe, niet lichamelijk, niet geestelijk.

    In de veronderstelling dat dit waar is en geen fake verhaal, en voor alle jongeren in gelijke situaties van misbruik: jouw vader houdt helemaal niet van je, anders zou hij je niet misbruiken. Hij is gewoon een psychopaat die alleen aan zijn eigen pleziertjes denkt en geen fuck geeft om anderen. Een beetje zoals Marc Dutroux, die meisjes ontvoerde, verkrachte, en opsloot in zijn kelder. (Hij heeft ze niet gedood: dat was zijn vrouw die die kinderen moedwillig liet verhongeren in hun kelder, terwijl Dutroux in de gevangenis zat.)

    Je kan er bijna zeker van zijn dat je vader ook anderen misbruikt, of het probeert.

    Dus het zou goed zijn als hij in de gevangenis vliegt, dan kan hij jou, je moeder, en andere jongeren geen schade meer berokkenen. Wil je riskeren dat hij je vriendinnen verkracht, als die een keer bij jullie op bezoek komen? Nee toch?

    Als je moeder een normaal mens is, en ook geen psychopate zoals de vrouw van Dutroux, dan zal ze uiteindelijk blij zijn dat het misbruik van haar kinderen stopt. Maar eerst zal ze natuurlijk door een periode van ontzetting en shock moeten, dat is logisch.

    Je bent beter af zonder dat soort figuren in je leven.

    Dus: naar de politie of een vertrouwens-arts of centrum stappen.

    22 jaar
    3 dagen geleden
  • @TS, wat jou vader doet is geen liefde. Hij is gewoon keihard bezig met maken van kinderporno. Dit moet echt stoppen. Zoek alsjeblieft hulp bij iemand die je vertrouwd want dit mag niet doorgaan zo.
    Ik leef met je mee, en hou ons op de hoogte. we horen graag dat dit stopt.

    Ik vraag me af of de moderators hier geen melding van kunnen maken bij de politie. Ze kunnen via het computeradres toch achterhalen waar de berichten vandaan komen? Lijkt mij in dit geval wel mogen want dit meisje is in levensgevaar.

    16 jaar
    3 dagen geleden
  • Dag meisje, Het is heel erg wat ik hier lees. Het is je vader, maar het is een grote smeerlap. Wat hij allemaal met jou doet is genoeg om jaren de gevangenis in te gaan.

    Hij zegt tegen jou dat als jij er met je moeder over praat dat jij je moeder dan veel verdriet doet. Dat noemen ze morele chantage. Hij geeft jou het gevoel dat jij degene bent die verkeerd bezig is en dat is smerig. Dat gepraat van dat jij zo'n mooi meisje bent dat noemen ze grooming. Dat is mooipraterij van misbruikers om hun zin te krijgen.

    Het zal jouw moeder zeker veel verdriet doen als ze te weten komt wat er met jou gebeurt maar het is niet jij waar ze heel boos op zal worden en waar ze heel verdrietig van zal worden.
    Ze zal heel boos op je vader worden en heel verdrietig om wat jij allemaal mee hebt moeten maken zonder dat zij dat wist.

    Jouw laatste zin in je laatste post is: "Ik wil dit echt niet meer". Als jij het echt niet meer wilt dan moet je naar de politie gaan. Er is geen andere mogelijkheid en geen andere oplossing. Als jij nu niets doet dan blijft het gewoon doorgaan!

    Ik heb je eerder een aantal mogelijkheden gegeven hoe je hulp kan zoeken en er voor zorgen dat het stopt. Je moet nu echt de moed hebben om wat te doen. Doe het gewoon!
    Natuurlijk komt jouw moeder het te weten en dat moet ook want zij is jouw moeder. Zij zal het gevoel hebben tekortgeschoten te zijn als moeder en dat zal haar veel verdriet geven. Maar hoe langer jij wacht, hoe meer verdriet je moeder zal hebben.
    Als jouw vader straks weg is dan kunnen jullie opnieuw beginnen met een schone lei. Met je moeder moet je over alles kunnen praten en dat kan je nu niet en dat hoort niet!

    Doe een van de dingen die ik je verteld heb in mijn vorige reactie of praat met je moeder. Dan gaan jullie samen naar de politie. Een dokter zal je onderzoeken en constateren dat jij seks hebt gehad en dan is je vader er bij. Ze nemen zijn telefoon in beslag en dan vinden ze die snapchat en die foto's dan is hij er nog meer bij. Hij verdwijnt voorgoed uit jullie leven!

    Het beste is dat jij met je moeder praat als je vader er niet is en dan gelijk naar de politie gaan. Als je vader er achter komt dat jullie naar de politie gaan dan vernietigt hij het bewijsmateriaal zoals zijn telefoon. Dat moet niet gebeuren.
    Je kan ook contact opnemen met Veilig Thuis (0800-2000). Dan kunnen die de politie inschakelen en hoef jij er niet nu maar pas later met je moeder over te praten. Je kan ook direct 0900-8844 van de politie bellen om aangifte te doen. Dat is misschien het beste. Dan zullen ze wel snel actie ondernemen.

    Doe wat! Zorg dat het stopt! Alleen Jij kan er een eind aan maken!

    23 jaar
    4 dagen geleden
  • Hoi M16 ik ben de TS. Lief van je dat je aan mij denkt. Het gaat helemaal niet goed met mij. Ik durf het tegen niemand te zeggen omdat mijn vader zegt dat ik mijn moeder dan heel veel verdriet doe. Hij zegt dat hij heel veel van mij houdt. Dat ik zijn mooie jonge meisje ben en dat we een hele speciale band hebben en dat die dingen die hij bij mij doet daarbij horen. Mijn moeder moet de afgelopen weken veel werken omdat er veel zieken zijn op haar werk. Ik vind het verschrikkelijk dat ik zo veel met mijn vader alleen ben. Hij maakt nu ook naaktfoto's van mij. Als ik zijn ding in mijn mond moet doen en hij zijn gore spul over mij spuit maakt hij daar filmpjes van. Hij doet nog ergere dingen met me die veel pijn doen daar vertel ik liever niet meer over. Mijn vader heeft in het geheim speciaal een snap aangemaakt zodat hij mij berichten en foto's kan sturen. Ik ben nu op mijn kamer en mijn moeder gaat over 10 min weg voor een nachtdienst. Na het eten begon hij al hele gore berichtjes te sturen wat hij met me gaat doen als mijn moeder weg . Ik voel me nu zo slecht ben zo bang omdat ik weet dat hij zometeen naar mijn kamer komt. Ik wil dit echt niet meer.

    12 jaar
    5 dagen geleden
  • @TS is er ondertussen iets verandert, heb je het misbruik gemeld en hoe gaat het nu met je? Ik hoop zo dat je hulp hebt en dat het misbruik gestopt is. Laat je nog wat weten?
    Liefs en een hele dikke knuffel.
    XXX E

    16 jaar
    5 dagen geleden
  • Laatste M12, Ik twijfel er erg aan of jij wel de echte TS bent. Die praat niet zo en die vader doet het alleen als de moeder op haar werk is. Als jij in bed ligt dan ligt je moeder ook in bed neem ik aan. Merkt die dan niets? Als jij dat wel bent, je weet hoe je het kan stoppen.

    23 jaar
    2 maanden geleden
  • Hoi ik ben de ts, mijn vader is zo'n gore pedofiel. Hij heeft me wakker gemaakt, vastgebonden en zo fk hard en lang misbruikt. Mijn keel en vagina doen zon pijn ik zit helemaal onder zijn gore sperma. Ik kreeg geen lucht, moest kokhalzen zo hard en diep deed hij dat in mijn mond .

    12 jaar
    2 maanden geleden
  • Dag meisje, Wat er met jou gebeurt dat kan echt niet. Daar moet een einde aan komen. De enige die het kan stoppen ben jij zelf. Als jij niets doet omdat jij niets durft dan gaat het gewoon verder totdat je oud genoeg bent om het huis uit te gaan. Over hoeveel jaren zal dat zijn?

    Iemand schreef hier in een reactie dat de politie niets doet, maar daar geloof ik niets van.
    Er was hier eerder een topic van een meisje die door haar opa misbruikt werd, 13 was zij. Ik heb toen uitgebreid geschreven wat zij kon doen maar jammer genoeg is dat topic weg. Ook te bang denk ik en dan stopt het nooit. Daarom zal ik het belangrijkste nog eens opschrijven.

    Ik had al eerder geschreven dat je contact op kan nemen met de kindertelefoon. Daarnaast is er ook een organisatie die heet Veilig Thuis. Zij hebben afdelingen door het hele land, ook bij jou in de buurt. Je kan ze bellen en dan vragen ze waar jij woont. Daarna verbinden ze jou met de afdeling bij jou aan de buurt en kan je spreken met een hulpverlener.
    Wat jou vader doet is heel ernstig en ik weet zeker dat ze het heel serieus zullen nemen. Het telefoonnummer is: 0800-2000
    Op hun website kan je lezen hoe het werkt en wat ze doen: https://veiligthuis.nl/hoe-werkt-veilig-thuis/

    Wat je ook kan doen is naar de politie gaan. Uiteindelijk zal het daar zeker van komen gezien de ernst van de situatie. Veilig Thuis zal jou waarschijnlijk ook dat advies geven en misschien gaan ze je daadwerkelijk daar bij helpen.
    Bij de politie is er een speciaal iemand, een vrouw gewoonlijk. Die heeft kennis van het soort dingen waar jij mee te maken hebt en zij gaat een gesprek met je hebben.
    Als jij dat wilt dan kan je aangifte doen. Als je het niet wilt dan doe je het niet, dat is jouw keuze. Via telefoonnummer 0900-8844 kan je ook met de politie over jouw situatie praten. Ze kunnen je dan uitleggen wat jij kan doen en wat er kan gaan gebeuren als jij aangifte doet.

    Op deze pagina kan je informatie vinden over jouw situatie en wat je kan doen: https://centrumseksueelgeweld.nl/het-is-niet-jouw-schuld/

    Tenslotte kan je ook naar de dokter gaan. Die kan jou ook helpen en melding maken. De dokter kan zien of jij seks hebt gehad en zal het heel serieus nemen. Na een verkrachting is er waarschijnlijk sperma achter gebleven en daar kunnen ze aan zien dat het van je vader is. Ontkennen helpt dan niet meer.
    Je kan het opvegen met een zakdoekje of zo iets en bewaren voor de politie als hij het weer in je gezicht heeft gedaan.

    Ik begrijp dat het voor jou heel moeilijk is om hulp te gaan zoeken. Tenslotte gaat het om jouw vader en ik kan ook begrijpen dat jij bang bent dat hij problemen krijgt en jou de schuld gaat geven. Ook vraag ik mij af hoe het met jouw moeder zit. Weet zij nergens van of vermoedt zij wel iets maar durft zij niets te doen?

    Als jij niets doet gebeurt er niets en blijft alles nog jaren door gaan. Het is jouw geheim waar jij mee moet leven en dat maakt jou heel eenzaam en anders dan andere meisjes van jouw leeftijd. Je gaat geen leuke tienertijd hebben en als jij later een leuke jongen ontmoet is het maar de vraag of het wat kan worden door hoe jou vader jou ook geestelijk kapot maakt.

    Niets doen is geen optie. Op z'n minst kan je praten met de instanties en personen die ik genoemd heb. Daar hoeft jouw vader voorlopig niets van te weten, maar als jij door zet verdwijnt hij uiteindelijk voor goed uit jullie leven . Het kan en mag niet doorgaan! Alleen jij kan er een einde aan maken. Door te gaan praten!

    23 jaar
    2 maanden geleden
  • Erover praten betekent niet dat er dan ook actie ondernomen wordt. Jij, en jij alleen, bepaalt of en wat er gebeurt, en als je het nu nog bij alleen praten wilt houden, dat mag. Bespreken van mogelijkheden met iemand die je vertrouwt en die niet 'over jou heen' in actie komt is al heel wat.

    22 jaar
    2 maanden geleden
  • Zit je telefoon zo dat het alles filmt wat je vader doet. En dan niet naar je moeder maar naar de politie of mentor. En laat je hun je helpen.

    16 jaar
    2 maanden geleden
  • Ik ben de ts en wil jullie bedanken voor al jullie berichtjes. Ik weet dat ik er met iemand over moet praten maar durf het gwn echt niet. Ik ben bang voor wat mijn vader gaat doen. Hij heeft me deze week alweer drie keer misbruikt. Zodra mijn moeder weg is naar werk komt hij naar me toe. Ik moet hem dan direct pijpen en als hij klaarkomt spuit hij dat altijd in mijn gezicht. Dat vind ik zo erg dat hij dat iedere keer doet. Dan moet ik mij uitkleden en verkracht hij mij heel erg hard. Zo gaat het een paar keer per week al 5 jaar lang. Soms misbruikt hij mij zelfs 2 keer op een dag. Hij zal hiermee nooit stoppen.

    12 jaar
    2 maanden geleden
  • Bel pls met de kindertelefoon, die kunnen je echt helpen! Succes meid! ??

    12 jaar
    3 maanden geleden
  • Tegen de mensen die in hoofdletters reageren met “vlucht” enzo: Ik denk dat dat allemaal averechts werkt. Het meisje heeft het al lastig genoeg, extra paniek toevoegen helpt niet. Het is goed om te zien hoeveel behulpzame reacties er zijn, en ik hoop dat TS nu ergens veilig is.

    23 jaar
    6 maanden geleden
  • Ga naar veilig thuis bellen dit kan en mag niet hier moet zo snel mogelijk werk van gemaakt worden

    15 jaar
    6 maanden geleden
  • laat dit niet meer gebeuren. het is gewoon onacceptabel. neem contact op met de kindertelefoon ofzo of praat met iemand.

    11 jaar
    7 maanden geleden
  • Wat je doen kan is, het aan je buurman/buurvrouw vertellen die zal op zijn beurt de politie bellen.
    Je kan ook naar je beste vriendin gaan als je mama naar het werk gaat, gewoon zeggen dat je afgesproken hebt met haar en daar kan je het tegen de ouders van je vriendin vertellen wat jouw papa doet als je mama naar het werk gaat.
    Volgens mij ben je slim genoeg om voor te zorgen dat je bewijs materiaal kan maken door je eigen te filmen als je samen met je papa thuis achter blijft, anders zal jouw woord tegen je vader zijn als de politie jou papa gaat horen. Succes maar blijf niet stil zitten en zoek hulp, veel sterkte

    15 jaar
    7 maanden geleden
  • MEISJE 12 HOE GAAT HET NU MET JE?

    15 jaar
    7 maanden geleden

Plaats een reactie

Maximaal twee cijfers (99). Ben je jonger dan 10, zet dan een 0 voor je leeftijd.
Vul minimaal 3 karakters in.
@
Je e-mailadres is niet zichtbaar voor anderen.

Je e-mailadres wordt alleen gebruikt om je deze mails te kunnen sturen en nergens anders voor. Je kan je altijd weer afmelden via een link in de mail.

Ik heb de privacy-informatie gelezen en ga ermee akkoord

Anoniem en gratis hulp of advies?

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap