wanneer kwam je er achter
Wanneer en hoe kwam je erachter dat je juist een kleine of een grote lul had?
ben wel benieuwt hoe dat bij jullie ging.
en niet van die stoere verhalen gaan vertellen want die gaat toch niemand geloven
25 Reacties
-
Ik was 11 jaar toen ik al wat schaamhaartjes had. Daar schaamde ik mij voor toen. Had voor die leeftijd ook best een grote piemel.
Ik moest nog 12 jaar worden en had al sperma.
Ik zag vriendjes van mijn leeftijd altijd naakt na het schoolzwemmen of na het sporten maar die hadden toen echt kinder piemeltje. En ze keken altijd naar mij.vroegen mij ook hoe groot hij was als hij stijf stond. Maar ging daar nooit op in. Ik schaamde mij dood. In het begin scheerde ik mijn schaamhaar weg.
Op een gegeven moment had ik een stijve omdat mijn klasgenootjes het nodig vonden hun piemel stijf te maken en te vergelijken. Tsja... toen werd die van mij ook stijf natuurlijk.
Probeerde om het te camoufleren maar dat lukte niet omdat er 1 zo beidehand was mijn handdoek weg te trekken. Daar stond ik dan in vol ornaat! Voelde mij niet echt lekker. Maar achteraf moesten wij er eigenlijk wel om lachen. Dus gelukkig goed afgelopen.
Nu wat jaren verder heb ik een vaste lieve vriend die bijna 2 jaar jonger is dan ik en hebben sinds kort nog 2 vrienden. De jongste is 11 en de ander net 13 jaar.
Maar nu ook het zelfde! De jongste van 11 jaar heeft een grote piemel voor zijn leeftijd en die vriend van 13 een kinder piemeltje
Tenminste als hij slap is. lekker belangijk zeg!
Moet wel zeggen dat ik het schattig vind als hij slap is van die vriend. Maar hij is ook klein en mager voor zijn leeftijd.
En die jongen van 11 is juist wat grover voor zijn leeftijd.
Ik vind het nu niet belangrijk meer hoe groot hij is.
Laatst had mijn vriend zijn kleine neefje te logeren. Dat ventje van nu net amper 8 jaar had ook een grote piemel voor zijn leeftijd en had gewoon een slap pikkie.
Met andere woorden iedereen is anders. Belangrijkste is dat hij werkt
En natuurlijk elke jongen van onze leeftijd kijkt naar de piemel
Van een ander. Dat is normaal. Nooit je zelf schamen! Tis nooit goed. Te groot, te klein... maar tis jouw piemel!
15 jaar1 maand geleden -
Vroeger op voetbal ik kwam er snel achter dat ik best wel een kleine heb
23 jaar1 maand geleden -
Bij douchen bij gym en sport en op de camping ik denk dat ik een goede maat heb, niet groot niet klein
12 jaar1 maand geleden -
Ik heb tot mijn 16e op wedstrijd zwemmen gezeten en we kleden ons altijd om in grote kleedkamer. Ik had slap de grootste een paar jongens wouden graag met mij vergelijken in stijve toestand. Dus heeft ieder zich stijf getrokken en toen kwam ik erachter dat ik shower ben en stuk kleinere heb. Helaas is hij in de jaren erna niet veel meer gegroeid.
22 jaar3 maanden geleden -
Vorig weekend zei een jongen aan het einde van een one-night-stand dat mijn stijve piemel "best wel dik" is.
Nu had ik een tijdje geleden op dit forum een reactie gelezen waarin werd verwezen naar een site waar je aan de hand van de omtrek verschillende maten condooms kon bestellen. Daarnaar gegoogled (zijn meerder sites over, zelfs de site van het Kruidvat heeft hier info over), opgemeten en blijkt dat ik van de 7 condoommaten precies tussen de 2 grootste maten val. Meten is weten! Vind het wel grappig, maar verder doet het mij niet zoveel.
PS: Ik doe niet aan anale seks (ben 'side'). Ondanks dat ik nog nooit een condoom heb gebruikt, heb ik die paar keer dat ik met een jongen naar bed ben geweest wel altijd veilige seks gehad!20 jaar3 maanden geleden -
Zoals de meeste jongens kwam ik erachter bij douchen na voetbal dat mijn piemel gewoon normale lengte was slap. Er waren grotere en kleinere bij.
16 jaar3 maanden geleden -
Ik was een keer met een vriend wat aan het stoeien. Toen trok ik per ongeluk zijn broek en onderbroek naar beneden. Ik had hem bij zijn heupen vast en hij probeerde weg te komen, wat opzich lukte alleen bleven zijn broek en onderbroek in mijn handen hangen. Toen zag ik iets hangen wat bijna 2 keer groter was dan wat ik had. Toen had ik wel even zoiets van ik hoop niet dat hij een tegenprestatie wil (heeft hij gelukkig niks over gezegd)
16 jaar3 maanden geleden -
weet niet of dit forum bedoeld is om allemaal lengtes te gaan noemen.
Kan wel zeggen dat het niet helemaal paste de eerste paar keren en dat we flink moesten oefenen.
Uiteindelijk allemaal wel goed gekomen en het is nu fijner en intenser als nooit tevoren18 jaar3 maanden geleden -
@J18 met het verbaasde meisje, ging het er dan makkelijk en helemaal in? Hoeveel cm ben je?
Zelf vonden mijn eerste vriendjes me ook groot, maar denk dat ik gewoon groter dan hen was. Met wat meer ervaring bleek mijn 15,5cm vrij gemiddeld maar hij is met 13,5cm omtrek redelijk dik.18 jaar3 maanden geleden -
Ik kwam erachter met mijn eerste vriendin,
bij de voetbal viel het me op dat ik altijd bovenuit stak maar dacht dat hun misschien wel groeiers hadden en ik een bloeier.
tot dat het moment kwam dat ik voor het eerst verder ging met mijn vriendin. Zij had al wat ervaring met jongens. ik totaal niet met meisjes nog.
toen ze mn broek uit wou doen begon ze bijna te schreeuwen van verbazing.
toen viel het kwartje wel dat ik vrij groot zit18 jaar3 maanden geleden -
Na voetbal, zoals zoveel jongens denk ik. Er zit altijd wel een jongen tussen die er vroeg bij is waardoor je zelf denkt dat je een kleine hebt. Later groeit dat wel bij
18 jaar3 maanden geleden -
Toen ik 11 jaar was sliep ik met twee jongens van 12 in een tent en besloten we om elkaar stijve piemels te bekijken. Ik was een kop kleiner dan die andere jongens maar mijn stijve was twee keer zo groot. Op mijn 12de leerde een jongen van 13 mij aftrekken. Tot zijn en mijn verbazing was mijn piemel veel groter dan de zijne. Op mijn 14de kreeg ik pas haartjes en sperma. Ik was een late puber. Vanaf mijn 15de rukte ik vaak met andere jongens en altijd was mijn stijve veel groter dan die van de andere jongen ondanks mijn kleine lichaamslengte. Dat was goed voor mijn zelfvertrouwen. Nu weet ik dat er geen verband is tussen lichaamslengte en de grootte van iemands piemel
20 jaar3 maanden geleden -
Gewoon door te googlen en zelf te meten. Volgens de statistieken op internet ben ik gemiddeld qua grote. Wel de bovenkant van gemiddeld gelukkig. Met sporten zie ik wel eens een piemel van een teamgenoot maar dat is dan slap dus dan valt er toch niet te vergelijken. En ik let er dan ook niet zo op
16 jaar3 maanden geleden -
Nou ik probeer er niet naar te kijken.
hoef echt niet de piemels te zien van mijn teamgenoten18 jaar3 maanden geleden -
Alle gasten kijken met voetbal in de kleedkamer naar andere piemels.
20 jaar3 maanden geleden -
Ik kwam er ook achter bij de voetbal
ik had van mijn eigen team eigenlijk altijd de grootste maakt niet uit hoe oud we waren. ik dacht de rest groeit nog wel. Toen kwam ik mee moest doen bij de senioren (als 17 jarige) kwam ik erachter dat ik daar ook de grootste had. met ruime marge
nu ken je zeggen waarom let je op piemels bij de voetbal
maar onbewust kun je er toch niet omheen
19 jaar3 maanden geleden -
Als de mijne slap is is die best klein. Stijf kom ik op 17. Vind hem zelf gewoon. Nu ben ik bi en cgat soms met gasten en dan stuur ik n pic. Ik hoor dan dat mijn eikel echt groot is en mn pik ook prima. Met voetbal zie ik wel dat veel gasten met douchen n grotere hebben. Weet natuurlijk niet hoe die er stijf uit zien
20 jaar3 maanden geleden -
Ik ben er zo achter gekomen.
Het was het eerste jaar van de middelbare school. Toen we gingen omkleden, dan zag ik altijd een bobbel bij jongens in hun broek zitten. Niks mis mee want ik heb het ook. Later in het jaar gingen ze ook vragen stellen. Zoals: hoe groot is je piemel, hoe groot zijn je ballen, heb je al sperma? Ik zei steeds: het gaat jullie niks aan. Op een dag toen ik me ging omkleden trok een jongen naast me mijn onderbroek uit. Ik had nog geen eens tijd om te reageren, zo snel ging het. Dus ik stond daar maar zo me broek aan te trekken. En toen lieten ze me ook nog struikelen. Ik viel op de grond met m´n broek half aan half uit. Maar je kon nog steeds m´n piemel zien. Langzaam aan werd hij stijf. De jongen die mijn onderbroek omlaag had getrokken, zei jou lul is echt groot. Toen lieten ze hun piemels aan mij zien, en toen zag ik dat ik best wel een grote piemel had.
Het is misschien een raar verhaal, maar zo is het wel gegaan.16 jaar3 maanden geleden -
Toen ik hem ging opmeten en vergeleek op het internet kwam ik erachter dat ik best wel boven het gemiddelde zat. Slap zag ik altijd wel dat de mijne wat groter was dan van andere jongens, maar slap zegt niet zoveel.
22 jaar4 maanden geleden -
Toen ik bij sporttoernooi tijdens douchen die van jongere jongens zag. Die van mij is 12 cm en ben 19, er liepen 14-jarigen rond met grotere, laat staan die van mijn leeftijd. Best beschamend
19 jaar4 maanden geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
.png)
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
.jpg)
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!