ervaringen met hetzelfde geslacht
Eyy boys, hebben jullie ooit al eens iets gedaan met iemand van hetzelfde geslacht? en zo ja, wat?
2 Reacties
-
@TS,
ja, ik heb eens wat met andere jongens gedaan. Meestal samen aftrekken of elkaar aftrekken. Heb ook wel jongens gepijpt en sommige pijpten mij dan ook. Dat was t wel zo’n beetje. Ik hoef nu nog niet per sé met een andere jongen te neuken. Dat komt wel als ik een leuk vriendje heb. Oh ja, ik heb ook wel met jongens gekust (met en zonder tong) en geknuffeld. Ik weet al lang dat ik op jongens val en ben sinds mijn 13e uit de kast. De meeste jongens weten dat ook voordat ze dingen met me doen. Die andere jongens zijn (lang) niet altijd gay. Voor hen is het vaak gewoon experimenteren.
@jongen17,
in mijn geval weet ik al dat ik nooit iets met een meisje zou willen doen. Dus voor mij gaat dat niet op, dat meisjes lekkerder zijn
17 jaar6 jaren geleden -
Dat is normaal. De meeste jongens hebben daar ervaring mee. Pas als je wat ouder bent, ontdek je dat het met meisjes veel lekkerder is. Meisjes willen liever geen jonge jongens van hun eigen leeftijd, maar jongens die wat ouder zijn. Jongens hebben vaak pas als ze 18 zijn hun eerste coïtus. Meisjes rond hun 16 de
17 jaar6 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
.png)
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
.jpg)
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!