Skip to content
3 reacties
3244 weergaves

Stagaire medisch onderzoek

Ik moest gister op routinecontrole bij het medisch onderzoek.Omdat ik kleiner ben dan verwacht.Ze zaten met 3 in de kamer een verpleegster dokteres en een stagaire. En na het wegen en meten vroeg de dokteres of ik mijn onderbroek even uit wou doen. Ik zei ik dacht dat dit alleen een controle van mijn groeilijn was. Ze zei ja maaike is een stagaire en moet eigenlijk testikels meten om het te leren. Dus ik deed het ik liet mijn onderbroek een klein stukje zakken en de verpleegster trok ze helemaal naar beneden en ik moest ze helemaal uitdoen. Dan hebben ze allemaal aan mijn ballen en piemel gevoeld. De stagaire heeft dan eens in mijn ballen geknepen en ze gemeten met kralen en mijn voorhuid een paar keer naar achter getrokken. Daarna moest ik mijn piemel naar boven houden dat de ballen goed zichtbaar waren en toen controleerde ze op rare bultjes enzo. Toen ik mijn onderbroek terug aan had zei de stagaire bedankt dat ik mocht oefenen op jouw piemeltje. Ik heb mij nog nooit zo geschaamd, vroeger was onderbroek laten zakken bij de dokter alleen en maar een paar seconden. Ik stond naakt voor 3 vrouwen ik vraag me af of er meer mensen zoiets al hebben moete doen

17 jaar
8 jaren geleden

3 Reacties

  • Lukte het je om geen stijve te krijgen? Dan heb je jezelf goed in de hand!
    Drie dokters lijkt me wel overdreven, maar ze moeten het wel een keertje leren natuurlijk. Ik vind dat je je absoluut niet hoeft te schamen, dokters zijn natuurlijk gewend aan blote klanten.
    Zei die ene echt 'piemeltje'? Dat klinkt wel erg kinderachtig, maar daar hoef je je niets van aan te trekken, waarschijnlijk noemt ze die van haar vriendje ook zo.

    16 jaar
    8 jaren geleden
  • J23 Vind je dat niet een beetje overdreven Als hij het niet wou had hij dat denk ik wel gezegd, en dat deed hij niet dus konden die vrouwen er ook niks aan doen...

    13 jaar
    8 jaren geleden
  • Je moet helemaal niets, het is jouw lijf. De dames zijn flink over je grenzen gegaan en verdienen een reprimande! Ik zou er werk van maken: aangifte doen bij de politie.

    23 jaar
    8 jaren geleden

Plaats een reactie

Je kunt niet meer reageren. Deze discussie is op 15-01-2019 om 14:26 gesloten.

Anoniem en gratis hulp of advies?

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap