Skip to content
1 reacties
840 weergaves

Hoe ga ik hiermee om

Ik word heel erg gehaat door mensen doordat ik een tijdje geleden met iemand omging die nu heel erg gehaat word. Die persoon heeft bepaalde dingen gedaan en gezegd en ik was op sommige van die momenten erbij. Hierdoor komen alle haters van die persoon naar mij en word ik aangesproken op straat en zelfs op school. Ik voel mij niet meer veilig. En ik weet dat ik het moet laten gaan, maar dat is zo moeilijk al je er keer op keer mee geconfronteerd word…..

20 jaar
4 maanden geleden

1 Reacties

  • (Moest dit zelf namelijk een keer doen, niet "omdat diegene gehaat werd" hoor)

    Ik had alles gedaan, en van die personen zo veel mogelijk van me af gaan duwen (online en in het echt), zo veel mogelijk als dat je kan doen, doen.

    En jezelf in een "complete andere wereld" beleven, en hierbij, dus:

    1. Een andere leefstijl opbouwen (Nieuwe hobby('s), Nieuwe interesses opbouwen)),
    2. Nieuwe vrienden wellicht,
    3. Nieuwe dingen proberen,
    4. Ander werk wellicht(?),
    5. En andere accounts online aanmaken, niet dat je daar op gevolgd wordt door hun.

    En zo verder. Want anders, blijf je "in dezelfde wereld hangen", en dan kom je niet verder.

    En in het echt, daar is niet mega veel aan te doen, máár:

    1. Contact je mentor E.D., zeg dat die mensen "dit & dat" uitvoeren,
    2. Negeer die mensen zo veel mogelijk,
    3. Wellicht kan je in een andere klas komen te zitten,

    En zo verder. Zo kan je de lessen ten minste nog relatief normaal volgen + op jezelf focussen (zoveel mogelijk).

    20 jaar
    4 maanden geleden

Plaats een reactie

Maximaal twee cijfers (99). Ben je jonger dan 10, zet dan een 0 voor je leeftijd.
Vul minimaal 3 karakters in.
@
Je e-mailadres is niet zichtbaar voor anderen.

Je e-mailadres wordt alleen gebruikt om je deze mails te kunnen sturen en nergens anders voor. Je kan je altijd weer afmelden via een link in de mail.

Ik heb de privacy-informatie gelezen en ga ermee akkoord

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap