Skip to content
2 reacties
184 weergaves

Hoe komen mensen eigenlijk aan vapes enzo? (ik ben alleen nieuwsgierig hoor!!)

even voor de duidelijkheid, ik wil niet vapen of roken of iets anders, ik ben alleen benieuwd hoe mensen eraan komen als het verboden is?
bij ons op school vapen mensen al op jonge leeftijd ik vraag me af hoe ze als 14 jarige aan een vape komen.. ik bedoel welke gek geeft dat nou weer aan iemand van 14!!

xx

13 jaar
1 dag geleden

2 Reacties

  • Aan alles wat verboden is kan men ergens kopen. Ik begrijp ook niet dat ze die troep gebruiken. Je lichaam gaat eraan kapot. Fijn om te weten, toch?
    Hun ouders interesseert het ook niet, want die zijn te dom om dat in te zien.
    Dus wees wijs en blijf clean van dat verslavende spul.

    18 jaar
    19 uren geleden
  • Er zijn altijd wel criminelen en idioten die zoiets verkopen aan kinderen. Ondanks dat vapes zwaar verslavend zijn, veel verslavender dan sigaretten. Bij ons op de univ hebben ze het gemeten: in sommige vapes zit meer nicotine dan in 400 sigaretten. Als je dat ding op 1 week opvapet, dan heb je dus het equivalent van 20 pakjes sigaretten binnen.

    Dus na 1 ding leeg gevapet te hebben, ben je levenslang verslaafd. Daarom doen ze er opzettelijk zoveel nicotine in; dat is wat het verslavend maakt.

    Verder zitten in vapes veel gifstoffen: ethyleenglycol (soort antivries) om het gelijkmatiger te laten verdampen, zware metalen, kunstmatige smaakstoffen,...

    Mensen die zoiets produceren en verkopen, zijn eigenlijk criminelen.

    23 jaar
    19 uren geleden

Plaats een reactie

Maximaal twee cijfers (99). Ben je jonger dan 10, zet dan een 0 voor je leeftijd.
Vul minimaal 3 karakters in.
@
Je e-mailadres is niet zichtbaar voor anderen.

Je e-mailadres wordt alleen gebruikt om je deze mails te kunnen sturen en nergens anders voor. Je kan je altijd weer afmelden via een link in de mail.

Ik heb de privacy-informatie gelezen en ga ermee akkoord

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap