Skip to content
6 reacties
300 weergaves

Vreemde man op het Laakse strand

Hi, ik ging een paar maanden geleden voor het eerst naar een naaktstrand, het Laakse Strand. Na een tijdje liep ik naar een rustiger stukje omdat ik me daar wat meer op mijn gemak voelde.

Daar kwam een volwassen man van 30+ naar me toe. Hij raakte me zonder toestemming op een intieme plek aan en maakte seksuele opmerkingen. Ik zei dat ik dat liever niet wilde en ben daarna teruggelopen naar het drukkere gedeelte.

Ongeveer een halfuur later wilde ik naar huis. Toen merkte ik dat die man mij blijkbaar had opgewacht. Hij bleef naar me kijken en liep vervolgens achter me aan richting de uitgang. Hij bleef seksuele dingen vragen, bood zelfs geld aan en vroeg waar ik woonde, terwijl ik al duidelijk had gemaakt dat ik geen contact met hem wilde.

Ik was op dat moment behoorlijk in shock en wist eigenlijk niet goed hoe ik moest reageren. Achteraf vraag ik me vooral af: is dit iets wat vaker voorkomt op naturistenstranden, of was dit gewoon heel ongepast gedrag van deze persoon?

Ik wil door deze ervaring eigenlijk niet meer alleen naar een naaktstrand, terwijl ik naturisme zelf wel prettig vind.

14 jaar
19 uren geleden

6 Reacties

  • Ik heb nog nooit zo iets meegemaakt hier maar ik heb ook nog nooit jeugd gezien hier

    15 jaar
    5 uren geleden
  • Hé ts ten eerste heel vervelend wat je meegemaakt hebt. Ik ben ook een echte naturist en het nog nooit meegemaakt. Maar er zijn nu eenmaal viezenrikken die ons erg interessant vinden. Ga daarom nooit alleen en al helemaal niet naaakt naar een rustig stukje blijf altijd in de buurt van andere echte naturisten en het beste is bij gezinnen met kinderen. Klinkt gek maar is het veiligste voor ons. En als je het weer niet vertrouwd ga dan zo hard mogelijk schreeuwen en gillen en probeer weg te rennen.

    Maar toen je weer naar huis ging was je toen ook naakt? En inderdaad NOOIT zeggen waar je woont ook niet de stad/dorp waar je woont. En ik geloof zeker dat je in shock was en misschien nog.

    Ik hoop heel erg dat je wel nog naar naaktstranden terug wilt gaan want ik weet ook dat dat heel chill is. En probeer inderdaad iemand te vinden die met je mee wilt gaan. Ik hoop nog iets van je te horen.

    Naakte groetjes van mij 👍💪


    13 jaar
    14 uren geleden
  • Deze man ging absoluut over alle grenzen. Een naaktstrand is een naturistenplek en geen seksplek. En daarnaast mag een man van 30 helemaal geen seksueel contact zoeken met een meisje van 14.

    Heel logisch dat je totaal van slag was. Heb je het er met jouw ouders over gehad?

    Hopelijk zal het bij een eenmalige nare ervaring blijven en mag je ook ontdekken hoe dijn naturisme kan en mag zijn. Veruit de meeste mensen zijn goede mensen, helaas zijn er overal enkele uitzonderingen.

    23 jaar
    14 uren geleden
  • Oh ik heb nog even gezocht, er is daar een gedeelte waar veel swingers komen. Dat zijn mensen die er voor de seks naartoe gaan. Dat is dan wel op een iets ander deel dan het naaktstrandje maar dat is onduidelijk. Ik vrees dat je daar terecht bent gekomen omdat dat niet echt herkenbaar is. Sowieso niet jouw fout. Ten eerste is het swingers deel illegaal en boven alles mag zo’n man nooit iets beginnen met een meisje.

    23 jaar
    14 uren geleden
  • Deze engerd hoort daar niet te zijn, die hoort verbannen te worden, hij is daar niet voor de naturisme, hij is op jonge jongens aan het jagen.
    Ik weet niet of het zinvol is om daar nu nog een melding van te maken, maar als je hem nog een keer ziet zou ik dat zeker doen.

    16 jaar
    14 uren geleden
  • Wat een nare ervaring. Dit is echt niet oke. Sommige naaktstranden zijn ontmoetingsplaatsen van vooral mannen die sex zoeken. Het laaksestrand lijkt daar een van te zijn. Misschien kun je iemand vinden die met.je mee.wil. Anders zou ikzelf niet.meer.heen gaan

    19 jaar
    14 uren geleden

Plaats een reactie

Maximaal twee cijfers (99). Ben je jonger dan 10, zet dan een 0 voor je leeftijd.
Vul minimaal 3 karakters in.
@
Je e-mailadres is niet zichtbaar voor anderen.

Je e-mailadres wordt alleen gebruikt om je deze mails te kunnen sturen en nergens anders voor. Je kan je altijd weer afmelden via een link in de mail.

Ik heb de privacy-informatie gelezen en ga ermee akkoord

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap