krentebaard
Hoi allemaal
Mijn broertje van 5 begon .et krntenbaard, aangezien de halve kleuterklas het had was hij ook aangestoken. Daarna sta hij mij aan, kreeg ik antibiotica voorgeschreven en was het na een weekje weg. Maar goed, het was wel beschamend om zo op school aan te komen natuurlijk, maar ik besteedde er niet zo veel aandacht aan. De week daarop begon de zomervakantie en stapten we met het gezin in de auto op weg naar Italie, om een week later naar Zwitserland te rijden. Toen kreeg mijn broertje een nierbekkenontsteking, dus de hele vakantie op zn kop. Toen, uit het niets, kreeg ik wéér krentenbaard, en ditmaal op mn been. Terug in Nederland weer antibiotica gekregen en in eeen weekje verdwenen. We hebben er weinig aanacht aan besteed, want mn broertje was nog steeds ziek, en een nierbekenontsteking kan tot 8 weken aanhouden, volgensmij. Maar goed, nu heb il voor een 3de keer krentenbaard, Joost mag weten waar dat vandaan komt, en gaat antibiotica niet werken. Ik ga binnenkort naar de 1e van het gymnasium, maar ik wil geen slechte indruk maken door met zalf op mn gezicht aan te komen...
Help.....
groetjes van mij, K
4 Reacties
-
Als je eerst antibiotica krijgt voorgeschreven die niet werkt, en de volgende antibiotica werkt wel, dan ligt dat niet aan de prijs.
In Nederland zijn we zuinig met antibiotica omdat bacteriën steeds vaker resistent zijn. Antibiotica waar minder resistentie tegen is, word ook een beetje achter de hand gehouden; liever éérst eentje gebruiken waar al meer resistentie tegen is dan direct een bacterie de kans geven een nieuwe resistentie op te bouwen.21 jaar31 minuten geleden -
Hallo, TS hier
het gaat er volgensmij vooral om dat je antibiotica niet te vaak achter elkaar kan gebruiken. Bestaat er dan een andere (duurdere) antibiotica die wel meerdere keren werkt?
12 jaar31 minuten geleden -
Krentenbaard heest heel erg op dit moment. Het is ontzettend besmettelijk en je moet dus juist niet naar school gaan wanneer je nog open wonden hebt.
En zoals hier al is geschreven laat je bij de dokter niet wegsturen met goedkope antibiotica dit keer.16 jaar9 uren geleden -
Ik heb het ook gehad en kreeg steeds de "goedkope" antibiotica voorgeschreven.
Toen ik de goede kreeg was het zo weg. En die antibiotica is wel een kuur, die moet je afmaken ook wanneer de plekken weg zijn.15 jaar12 uren geleden
Plaats een reactie
-
Wat gebeurt er als je stress hebt?
Stress is nuttig, maar kan je ook flink tegenwerken. Dubbel crisis dan, want het beïnvloedt je lichaam én je brein.
Ga naar jouwggd.nl over Wat gebeurt er als je stress hebt? -
Wel of geen prik?
Heb je een uitnodiging gehad en twijfel je over het halen van een vaccinatie? Bespreek je zorgen via de chat.
Ga naar Gratis bellen en chatten over Wel of geen prik?
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!