Broertje betrapt
Vandaag kwam de beste vriend van mijn broertje (beide 17) bij ons thuis en zouden ze gaan chillen enzo. Hij zou komen wanneer mijn ouders gewoon op werk waren en ik op school.
Toen ik in de tuin kwam zag ik dat de rolluik van mijn broertje zijn kamer dicht was, wat raar is want normaal is die gewoon open. En ik zag door de tuindeur dat er niemand beneden was. Dus ik ging gewoon naar binnen en liep naar boven naar zijn kamer. Toen deden ze net de deur open.... Hun haren redelijk door de war, ze leken beetje buiten adem alsof ze een stukje hadden gerend ofzo, het bed was rommelig (als in dekens helemaal gekreukeld enzo) en er kwam een partijtje zweetlucht uit die kamer...niet normaal.
Nu heb ik niet mega hard bewijs, maar ik denk dat die tweetjes ''iets'' samen hadden gedaan. Iets seksueels dus... Maar wat vinden jullie? En moet ik hem hiermee confronteren of het gewoon laten. Mijn broertje is ook de laatste persoon waarvan ik zou zeggen dat hij gay is...maar weet niet zo goed wat dit dan voorstelde..
24 Reacties
-
TS te verlegen om naar een cafe te gaan. Heb je dan geen vrienden met wie je kunt gaan.
18 jaar5 uren geleden -
Jongen 19 niet TS. Heb ook nu dat ik meer met jongens heb dan meiden. Al kan ik meiden wel leuk vinden, maar bij jongens voel ik me meer op mijn gemak. Fijn dat je nu een vriend hebt. Altijd leuk om reacties van andere jongens te horen.
Dan TS 19, zou me niet teveel bemoeien met je broertje. Laat hem zijn eigen gang en laat hem zichzelf ontdekken wat hij is. Jongens van zijn leeftijd experimenteren wel vaker, maar betekend nog niet dat ze homo zijn. Dit kan veranderen.
Jij hebt het nog aan niemand verteld. Nu, je vader zal na jouw ontdekking het nu toch wel weten, of heeft hij niet gezien dat je homo porno keek. Maar, hij zal het wel begrijpen. Leuk dat je dit met ons deelt, reacties altijd welkom toch.18 jaar1 dag geleden -
Hoi iedereen TS hier.
Mijn broertje heeft ondertussen verteld dat ze iets hebben, maar dat ze nog aan het uitzoeken zijn hoe en wat. Ik heb gezegd dat ik het erg leuk voor hun vind en dat ze altijd naar mij toe kunnen komen als ze hulp nodig hebben.
Voor mij zelf is er helaas nog niks gebeurd... Ik ben ook een beetje preuts eigenlijk dus ik durf ook niet echt om naar een café te gaan of iets. Ik denk ondertussen dat ik inderdaad wel gewoon bi ben, en heb het gewoon geaccepteerd. Zo erg is het nou ook weer niet. Heb het nog niet aan iemand verteld tho.
Er is wel iets anders gebeurd... Mijn vader was beneden zijn serie aan het kijken, dus ik dacht oke ik heb even tijd voor mezelf weet je. Dus ik ging gewoon rukken (naakt op bed). Ik keek homo-porno omdat...ja leek me wel interessant ofzo toen. Ik had geluid gewoon wat harder gezet. Maar opeens hoor ik mijn vader net de trap op komen lopen, en hij doet de deur open. Ik schrok me kapot, en dan lag ik daar lekker he.... Dus dat was wel even een awkard situatie😩
Weet eigenlijk niet waarom ik dit hier vertel maar wil jullie gewoon lekker op de hoogte houden haha😂19 jaar2 dagen geleden -
Hoi J18, heb ervaring met jongens en meisjes (aan meisjes nooit verteld dat ik bi ben) maar mijn belangstelling gast nu bijna volledig uit naar jongens en heb inmiddels een leuke vriend. Overigens ik ben niet TS
19 jaar2 dagen geleden -
TS 19 je zegt waarschijnlijk bi. Heb enkele male een vriendin gehad, waar ik ook wel verliefd op was. Maar merkte dat ik jongens ook leuk vond. Ben dus bi. Alleen als ik dit vertelde maakten vriendinnen het uit. Makkelijker is toch een vriend denk ik. Heb jij ook ervaring.
18 jaar2 dagen geleden -
Hoi TS, heeft je broertje al meer verteld, ben benieuwd hort het met hem en jou gaat.
17 jaar14 dagen geleden -
Hoi TS, kijk eens op dating sites of is er misschien een COC jeugdcafe in jouw buurt? Misschien weten andere lezers goede dating sites voor jongeren?
19 jaar19 dagen geleden -
TS hier
@19 haha ik wordt niet jaloers hoor. En er komen inderdaad veel mannen thuis dan ja 😂. Heb je tips hoe ik iemand het best hiermee kan benaderen? Want heb nog aan niemand vertelt dat ik (waarschijnlijk) bi ben. En ik wil niet dat iemand daarachter komt, maar dat we vervolgens niet samen experimenteren.19 jaar21 dagen geleden -
Hoi TS, dank voor je antwoorden, leuk dat je je broertje stoer vindt, hoop niet dat je jaloers wordt. Wellicht is de suggestie van de andere jongens ook het overwegen waard, kan je altijd nog doen maar gun je broer en zijn vriendje nu hun privacy. Ik hoop dat jij ook binnenkort een leuke jongen of meisje vindt, goed voorbeeld doet volgen. En als je idd bi bent of op jongens valt wordt het wel een echt mannen bolwerk bij jullie thuis. Stap over de drempel en ga op zoek naar iom mee te experimenteren en hopelijk meer. Hou ons op de hoogte.
19 jaar22 dagen geleden -
Ik zat in zelfde situatie als dat broertje, sorry maar ik zou willen dat mn broer het me vroeg en zei dat hij het oke vondt, je broer is een soort voorbeeld. Ik vondt het zo dood eng het mijn broer te vertellen want niks is moeilijker als je voorbeeld iets zou afkeuren. Dus als je echt goed met je broertje bent zou ik vragen of je vermoedens kloppen en als het zo is hem meteen zeggen dat je trots op hem bent en dat het je niks uit maakt. Zelfs misschien zelf zeggen dat je ook denkt bi te zijn en dat het dus niks uitmaakt zal alleen jullie band versterken.
19 jaar22 dagen geleden -
TS hier weer.
@J23 nee ik heb zelf nog niet echt ervaring met jongens of meisjes, maar wil wel graag iets proberen. Bijvoorbeeld experimenteren met een vriend ofzo maar vind het maar eng om te vragen. Dus wel stoer dat mijn broertje dat is gelukt haha.
@19 die vriend is hele aardige en leuke jongen. Heb hem al wel vaker gezien en soms kort gesproken. En ik ga jullie zeker op de hoogte houden, vraag maar raak!19 jaar22 dagen geleden -
Hoi TS, heel verstandig hoe je je gedraagt. Laat hem lekker zijn ding doen en zijn seksualiteit ontdekken. Het lijkt mij wel dat die eerste keer meer was dan wat experimenteren en dat er nu sprake is van een relatie. Leuk voor hem. Heeft hij een leuke vriend? Heb jij al een relatie met jongen of meisje gehad, je gaf eerder aan te denken dat je bi bent. Veel succes voor jou en je broertje en hij zal je zeker een keer in vertrouwen nemen. Hou ons op de hoogte.
19 jaar23 dagen geleden -
Wat fijn dat je hem die ruimte geeft @ts en er zo open voor staat om met hem te praten! Heb je zelf eigenlijk ook al ervaring met jongens of meiden?
23 jaar24 dagen geleden -
Hoi TS hier weer. @J23 ze hadden het die keer toen weer gedaan. Ik ben op een gegeven moment maar naar beneden gegaan om ze wat privacy te geven. Vanaf toen tot nu hebben ze het vaker gedaan dus ik denk dat daar wel iets uit groeit. Ik heb er niks van gezegd en mijn broertje ook niet. Als hij erover wilt praten, dan wacht ik op hem. Zo niet, dan maakt dat ook niet uit. Ik ben hartstikke blij dat ze elkaar zo gevonden hebben.
19 jaar25 dagen geleden -
En ts, hoe was het?
23 jaar25 dagen geleden -
Laat je broer en zijn vriend morgen lekker hun ding doen. Wellicht zullen zij, als ze weten dat jij thuis bent, gewoon gaan chillen. Dat jij voor jezelf bi-gevoelens hebt kan misschien een keer een opening voor een gesprek met je broertje zijn en dan hoor je wellicht meer van hem.
19 jaar29 dagen geleden -
TS hier. Ik wil even duidelijk maken dat ik met het woord ''confronteren'' niks afkeurend bedoelde. Als hij homo of bi is dan vind ik dat helemaal prima (ik denk namelijk dat ik zelf bi ben). Maar bedankt voor jullie hulp, ik zal het wel gewoon laten gaan denk ik.
Morgen komt diezelfde vriend weer langs...maar ik ben morgen vrij....en heb dat nog niet gezegd eigenlijk dus neem aan dat mijn broertje dat dus niet weet. Maar het lijkt me ook wel ongemakkelijk als hun hun ''ding'' gaan doen terwijl ik in de kamer ernaast ben...19 jaar30 dagen geleden -
Het is hun leven. Zolang ze niets illegaals doen en geen anderen schaden, of zichzelf niet teveel schaden (vb. drugs, zelfverminking, totaal onverantwoordde risico's nemen,...), hebben ze het volste recht om hun leven te leiden zoals ze zelf willen. Ook als ze andere voorkeuren of een andere levensfilosofie zouden hebben dan jij. Dus laat ze gewoon doen.
22 jaar1 maand geleden -
@aan meisje 19 - broertje betrapt. Hij zit in een leeftijd om te experimenteren, ofwel vond hij het fijn of niet, en dan blijft het bij die ene keer. Vond hij toch fijn heeft hij misschien zijn bi kantje ontdekt. Dus niks mis mee én mocht hij dan toch voor de jongens vallen, dan is dit zo.
Mijn vriend en ik (zijn ondertussen 5 jaar samen) hebben destijds ook geëxperimenteerd met eigen sexe en we vonden het beide fijn. We zijn beide bi!23 jaar1 maand geleden -
Niet confronteren, laat hem gewoon zichzelf zijn. Lijkt me ook het prettigst voor hem. En hij heeft niets verkeerd gedaan.
Dat haren in de war zegt mij niets. Zijn heel veel jongens die gewoon met elkaar stoeien of worstelen op hun kamer of op bed, heel herkenbaar voor jongens onder elkaar , hoort bij jong zijn, dus laat hem gewoon zijn gang gaan.21 jaar1 maand geleden
Plaats een reactie
-
Alles is bespreekbaar bij Alles oké.
Wil je even praten met iemand, het maakt niet uit waarover. Studie, vriendschap, liefde, geloof of je situatie thuis. Bel of chat met Alles oké.
Ga naar allesoke.nl over Alles is bespreekbaar bij Alles oké. -
Brusjesgroep voor jongeren
Opgroeien met een broer of zus die psychische problemen heeft. In de brusjesgroep praten we hierover. Het heeft invloed op het hele gezin.
Ga naar rivierduinen.nl over Brusjesgroep voor jongeren -
Weet jij de weg naar hulp?
Naar wie ga jij als je in de problemen raakt of het even niet zo lekker loopt? Vind de hulp die bij je past.
Ga naar jongerenhulponline.nl over Weet jij de weg naar hulp? -
Sta jij in JeugdMatch?
JeugdMatch helpt professionals die bij jou betrokken zijn om samen te werken. Zij vertellen het als je erin komt. Meer weten?
Ga naar jouwggd.nl over Sta jij in JeugdMatch? -
Chat Veilig Thuis
Heb jij te maken met huiselijk geweld? Je kunt nu ook chatten met Veilig Thuis. Ga hiervoor naar de website.
Ga naar veiligthuishollandsmidden.nl over Chat Veilig Thuis
Anoniem en gratis hulp of advies?
.png)
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
.jpg)
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!