in bad
ik ga al heel mijn leven samen met mijn broer in bad of douche samen.
Hij is nu 17,ouders vinden het gewoon en vinden het niet erg, wat vinden jullie.
37 Reacties
-
In de middeleeuwen en daarvoor was het normaal dat kinderen samen in bad gingen en samen in het zelfde bed sliepen. Dan hadden ze ook een betere band met elkaar. Maar dat was niet de reden waarom dat xerd gedaan. Water besparen voor bad, ze moesten dat water zelf opwarmen, en grote bed omdat er niet teveel plaatst was in huis. Ikea bestond niet he. Ze maakten hun bedden zelf en met stro als matras.
Ze wisten hoe elk eruitzag en sliepen samen en hadde betere band met elkaar, so what,? Niks verkeerd mee. Als er nu wordt geklooid, moeten ze de grenzen goed beseffen eer er ruzie uit ontstaat. Meer niet. Dat er iets tussen broer en zus kan zijn is niet nieiw. Ken je grenzen dat is alles.14 jaar5 jaren geleden -
Nee m17 ik zou nooit tegen hem zeggen dat hij een heel klein piemeltje heeft hoor. Dat soort opmerkingen vind ik zelf ook sneu.
Ik denk ook dat het komt omdat hij familie is, dat je dan anders er naar kijkt.13 jaar5 jaren geleden -
Haha m13, zeg maar niet tegen je broertje dat ie een klein piemeltje heeft dan. Vinden jongens meestal niet zo leuk om te horen. :) Maar ik snap jou wel hoor ik heb ook een broertje en we nog wat jonger waren boeide het me ook niet echt iets en hem ook niet. Terwijl ik wel eens over piemels en jongens enzo nadacht. Misschien ook omdat hij jonger was dan ik en het is gewoon familie. Da's echt anders.
17 jaar5 jaren geleden -
@M22 ik herken dat heel goed lekker inzepen heerlijk
19 jaar5 jaren geleden -
m15 ja hij zei: Oh heb je al schaamhaar...
Uhm ja al een jaar! haha. Maar dat had ie niet verwacht blijkbaar.13 jaar5 jaren geleden -
M13 kreeg je geen opmerkingen of vragen van je broertje over sommige lichaamsdelen van jou?
15 jaar5 jaren geleden -
Nou het is gewoon zo'n klein kaal slurfje. Ik ben daar nog niet zo mee bezig en zeker niet die van m'n broertje
13 jaar5 jaren geleden -
Hoezo raar dingetje?
12 jaar5 jaren geleden -
Ik vond het niet zo spannend om dat te zien. Het is maar een klein raar dingetje haha
13 jaar5 jaren geleden -
Tis toch altijd leuk om een piemel stijf te zien worden. Ik word er altijd opgewonden van en vind het mooi om te zien gebeuren. Jij niet dan?
19 jaar5 jaren geleden -
M13 Dan zal hij het wel gewoon vinden om je bloot te zien en niet opgewonden raken
15 jaar5 jaren geleden -
M15 Nou ik heb dat maar een keer gezien toen hij opstond. Misschien kwam het door de bubbels ofzo. De andere keren was ie gewoon slap hoor.
13 jaar5 jaren geleden -
Mijn zus vindt het juist prachtig om mijn piemel stijf wordt!
22 jaar5 jaren geleden -
Mijn reactie leek op die van M17 en die is nu al beantwoord.
Maar M13 Krijgt je broertje dan geen stijve piemel als hij je bloot ziet? Ik denk dat jongens met 11 jaar dat wel kunnen krijgen. Lijkt mij wel wat awkward als dat gebeurt15 jaar5 jaren geleden -
m17 Ja het is even wennen :) Maar ja, het is ook m'n broertje dus het maakt me eigenlijk ook niet zoveel uit. Als het een vreemde jongen was dan is het anders haha.
13 jaar5 jaren geleden -
M13,
Snap ik wel, het is ook even wennen als je lichaam gaat veranderen. Niks om je voor te schamen trouwens hoor. :) Bij je broertje komt het allemaal nog wel, geloof me.17 jaar5 jaren geleden -
Waarom zijn er 2 reacties van mij niet geplaatst?
Het waren echt geen extreme reacties, maar gewoon een vraagjeNoot van de redactie: Ik weet niet waarom jouw reacties niet zijn gepaatst. Probeer nog eens zou ik zeggen.
15 jaar5 jaren geleden -
m17 In het begin wel een beetje want hij had mij al een tijdje niet bloot gezien. En ik heb nu natuurlijk schaamhaar en al borsten. Maar na de eerste keer was het wel over hoor.
Voor hem is het denk ik minder eng want hij ziet er nog net zo uit als toen hij 8 ofzo was.13 jaar5 jaren geleden -
M13, maar schaam je je dan niet?? Is wel mooi eigenlijk als dat niet zo is :) het is ook helemaal niet raar hoor als je met je broertje in bad gaat. Als jullie dat tenminste ook prima vinden. :)
17 jaar5 jaren geleden -
m17 hij is 11
13 jaar5 jaren geleden
Plaats een reactie
-
Weet jij de weg naar hulp?
Naar wie ga jij als je in de problemen raakt of het even niet zo lekker loopt? Vind de hulp die bij je past.
Ga naar jongerenhulponline.nl over Weet jij de weg naar hulp? -
Chat Veilig Thuis
Heb jij te maken met huiselijk geweld? Je kunt nu ook chatten met Veilig Thuis. Ga hiervoor naar de website.
Ga naar veiligthuis.nl over Chat Veilig Thuis
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!