Skip to content
8 reacties
790 weergaves

zaad slikken

sedert een paar maanden slik ik zaad van mijn vriend, die gewoon klaar komt in mijn mond, hij is gezond en spuit veel
soms doen we aan snowballing ( kussen met sperma), graag had ik gehoord of er nog andere jongens zijn of meiden
die graag sperma slikken of krijgen, het smaakt zeer goed

21 jaar
2 dagen geleden

8 Reacties

  • Sperma in de mond laten komen en eventueel inslikken doe je niet - enkel - voor de smaak of om een klein hongertje te stillen 😉, maar omdat je dit opwindend vindt om te doen. Het is heel opwindend om oraal te bevredigen en niet te hoeven stoppen voor het orgasma, indien safe uiteraard. Je kan dit uiteraard ook doen omdat je weet dat jouw partner dit opwindend vindt. Ik ga sperma geen delicatesse noemen, maar heb helemaal geen probleem met de smaak en inslikken ervan.

    23 jaar
    38 minuten geleden
  • Ja ik slik ook het zaad van mijn vriend en speel er mee ik kus hem ook met het zaad in mijn mondje

    19 jaar
    6 uren geleden
  • Sperma heeft vaak niet een heel lekkere smaak maar vind het wel lekker en enorm geil om het te doen.

    22 jaar
    6 uren geleden
  • Jep ik slik ook graag het zaad van m’n vriendje. Heerlijk als ik hem pijp en hij m’n mond met een paar harde stralen volspuit als die klaarkomt. Ook tongen met zaad is supergeil en lekker

    17 jaar
    1 dag geleden
  • Ja echt lekker en enorm geil. Ik krijg er nooit genoeg van.

    21 jaar
    1 dag geleden
  • Ik vind het heerlijk, maar ben wel bang voor een SOA. Ik vind het vooral lekker als iemand heel rustig klaarkomt en je ineens een andere smaak in de mond krijgt omdat hij blijkbaar begint te spuiten. Dan moet ik oppassen of ik begin zelf spontaan ook.

    23 jaar
    1 dag geleden
  • Ja, zeker. Lekker opwindend om te doen. Ook zoenen met mijn vriendin na een lekkere pijpbeurt.

    23 jaar
    1 dag geleden
  • Jaaa ik hou ervan om het zaad van mn vriend te slikken, soms wel wat bitter achteraf, maar zooo geil!

    21 jaar
    1 dag geleden

Plaats een reactie

Maximaal twee cijfers (99). Ben je jonger dan 10, zet dan een 0 voor je leeftijd.
Vul minimaal 3 karakters in.
@
Je e-mailadres is niet zichtbaar voor anderen.

Je e-mailadres wordt alleen gebruikt om je deze mails te kunnen sturen en nergens anders voor. Je kan je altijd weer afmelden via een link in de mail.

Ik heb de privacy-informatie gelezen en ga ermee akkoord

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap