Is een cooling panty goed bij heel warm weer?
Verschillende merken verkopen verkoelende panty's, ik vraaag me af of iemand deze al eens geprobeerd heeft. En wat zijn jullie ervaringen en zijn er ook jongens die deze al eens geprobeerd hebben?
10 Reacties
-
Toch even een gekocht van de Hema en geprobeerd. Zit lekker en door de wind krijg je dat verkoelende gevoel langs je benen. Eigenlijk een reuze goede tip. Ik wil nog een paar van 5 den. proberen.
18 jaar1 dag geleden -
Voor teken een goede tip, maar dan moet je de panty wel impregneren met een anti-insecten middel of spray en dan goed laten drogen. Vroeger koccht ik ook wel de Sarah Borghi Solaris 6d Anti Mosquito tight. Overigens doen ze in Australïe ook tijdens het zwemmen in zee twee panty’s aan. Een gewoon en een, waarbij een gat in het kruis waar je hoofd doorheen kan en de voeten eraf of een voetlose panty. Kwallen bijten je dan niet.
Een tip: https://xpdite.net/forum/threads/rood-zwempak-kan-kwallenbeet-voorkomen.1959/21 jaar10 dagen geleden -
Ik draag vaak een dunne panty met een sportbroekje erover bij het wandelen in de bossen. Ik heb gelezen dat dit helpt tegen teken.
22 jaar13 dagen geleden -
Mijn zus had er een aantal aangeschaft. Ze weet dat ik ook graag panty’s draag en ze bood meer een aan om te proberen. Ik wist niet dat ze zo dun konden worden gemaakt. Deze moet je dan wel heel voorzichtig aantrekken ze zitten wel heel erg lekker en geven inderdaad een verkoelend gevoel. We zijn toen samen wat gaan rondwandelen. Niemand die het opviel. Dat was best een spannend gevoel.
19 jaar15 dagen geleden -
Toch even reageren. Mijn moeder had nog een paar zomer panty’s want zij draagt voor haar werk altijd een panty, dus ook ‘s zomers. Deze waren erg dun 5d.
Ik mocht die proberen en ik was stomverbaasd hoe verfrissend deze aanvoelen. Mijn moeder gaf mij ook een Falke ultra light cooling slipje eronder. Die combinatie is echt perfect voor de warme dagen.
19 jaar15 dagen geleden -
Toch even reageren. Mijn moeder had nog een paar zomer panty’s want zij draagt voor haar werk altijd een panty, dus ook ‘s zomers. Deze waren erg dun 5d.
Ik mocht die proberen en ik was stomverbaasd hoe verfrissend deze aanvoelen. Mijn moeder gaf mij ook een Falke ultra light cooling slipje eronder. Die combinatie is echt perfect voor de warme dagen.
19 jaar20 dagen geleden -
@j22 Ik heb wel de HEMA 7Den en Kunert fresh up 10Den. De laatste is meer luxe en prijziger.
Google eens naar Zomerpanty en je vindt er veel meer.17 jaar21 dagen geleden -
Ik draag zelf regelmatig panty's en ben er ook open in naar mijn vriendin toe. Ze accepteerd dit gelukkig en draagt ze samen met me. Buiten draag ik altijd een panty onder een lange broek of legging als ik ga sporten.
Met cooling panty's heb ik nog geen ervaring maar het spreekt me wel aan als ik het zo hoor.
Aan de vrouw die hier al heeft gereageerd: welke panty heb jij getest en welke merken hebben ze?
Leuk om te lezen dat er nog mannen panty's dragen.22 jaar21 dagen geleden -
Deze vraag maakte mij heel nieuwsgierig, dus gelijk maar een gekocht van PP 8d. Het was wel erg opletten met zulke dunne stof maar het is gelukt zonder halen en ladders. In dezelfde kleur van mijn benen zie je niet dat ik een panty aan heb.
Met een sport broekje erover een stuk gelopen eerst zonder panty en daarna met.
Het voelt echt dat het een verkoelend effect heeft aan de benen. Ik kan het wel aanraden, zeker als je het fijn vindt om een panty te dragen of als het voor je werk een kledingvoorschrift is. Het is ook fijn als je vaak moet wisselen van buiten naar binnen met airco.19 jaar25 dagen geleden -
Toen mijn vriendin ging trouwen wilde ik toch en panty aan. Het was 26 graden. In Door de kousenwinkel werd een Lycra met cooling effect panty aangeraden. Deze heeft een actieve warmte afvoer.
Het geeft een beetje het gevoel van een licht verkoelend briesje langs je benen als je loopt, dat geeft inderdaad een verkoelend effect.
Later heb ik ze vaker gedragen maar ook eenmet UV beschermende vezels, dat helpt omdat je dan je benen niet met zonnebrandkunt insmeren, ook een aanrader. De zomerpanties zijn meetstl heel dun van 5-12 denier.17 jaar26 dagen geleden
Plaats een reactie
-
Challenge accepted?
Oproep voor jongeren (12-15jr) om mee te praten over online challenges in ruil voor een tegoedbon t.w.v. 25,00!
Ga naar leidenuniv.eu.qualtrics.com over Challenge accepted? -
Vragen over zwangerschap?
Zwanger zijn is geweldig wanneer je op een kindje hoopt. Wanneer je ongepland zwanger bent kan dit schrikken zijn. Meer weten?
Ga naar sense.info over Vragen over zwangerschap? -
Help mijn lichaam verandert!
Een meisjeslichaam verandert in de puberteit. Wil je hier meer over weten? Kijk dan eens op Sense.
Ga naar sense.info over Help mijn lichaam verandert! -
Veranderingen tijdens de puberteit
In de puberteit wordt je lichaam volwassen. Hoe gaat dat en wat verandert er?
Ga naar jouwggd.nl over Veranderingen tijdens de puberteit
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!