Skip to content
13 reacties
2881 weergaves

wat vind jij intiemer?

Mijn bff zoent snel met jongens, maar ik vind zoenen intiemer dan pijpen (seks en gebeft worden het meest intiem). Hoe is dat voor jullie?

14 jaar
23 dagen geleden

13 Reacties

  • Ik begrijp de vraagstelling ergens wel. Ik heb geëxperimenteerd en hierbij pijpte Ik wel, maar een andere jongen zoenen deed ik niet ( tenzij soms even na orale bevrediging). Het was seks zonder amoureuze gevoelens en dus werd er niet gezoend door mij.

    23 jaar
    2 dagen geleden
  • Ik snap het wel, sex en pijpen is toch meer iets feestelijk zeg maar. Even lekker elkaar verwennen.

    Zoenen is vaak juist ook lieve woordjes zeggen en in elkaars armen liggen en in elkaars ogen staren. Vind ik veel romantischer.

    Ik heb ook wel eens een friend with benefits gehad waar de hoofdmoot oraal (en beetje anaal) was. We zoenden nooit maar hebben elkaar wel vaak laten klaarkomen.

    Met mijn vaste vriend nu pijp ik hem bijna elke dag wakker. Dat is vaker dan dat ik hem zoen (afgezien van een kusje om gedag te zeggen als je de deur uit gaat enzo, ik heb het dan meer over uitgebreid tongen).

    20 jaar
    3 dagen geleden
  • Zoenen vind ik ook intiemer. Nog geen sex gehad maar denk ook intiemer.

    12 jaar
    19 dagen geleden
  • Ik vind pijpen en neuken intiemer dan tongen. Dat is toch normaal? Volgens mij ga je eerst zoenen en dan tongen en pas daarna seks. Zo ging het bij mij wel en ook bij mijn vriendinnen. Ik wordt wel een beetje nat van zoenen met mijn vriend maar van neuken wordt ik natter.

    14 jaar
    20 dagen geleden
  • Hoe definieer jij precies "intiem" dan? als je het ziet als iets 'dat duidt op een hechte verbondenheid, veiligheid en genegenheid', is het niet logisch dat zoenen voor jou hoger op die schaal staat dan het bevredigen van iemands geslachtsdeel met diezelfde mond.

    Zoenen is ook zeker intiem, maar het is in mijn optiek wat treurig als je - op zichzelf zo'n enorm intieme handeling als orale seks geven aan iemand - met grotere mate van onverschilligheid kunt doen dan zoenen.

    Er is een reden dat je het ene in het openbaar kunt doen en in films van alle leeftijden lichtzinnig weergegeven kunt zien, en het andere een handeling is die veel meer privé en vertrouwelijk is (doorgaans alleen voor de twee personen die er samen bij betrokken zijn), met lichaamsdelen die normaal voor anderen verhuld blijven.

    18 jaar
    20 dagen geleden
  • @m15
    Ik vind het wel heel geil als een meid me pijpt en me tijdens het pijpen af en toe even in de ogen aankijkt, aanrader dus voor wanneer je het een keer gaat proberen :)

    16 jaar
    21 dagen geleden
  • Ik heb dat ook, zoenen en knuffelen en neuken vind ik super intiem omdat je gezicht ook zo dicht bij elkaar is. Gebeft worden vind ik het minst intiem, met je ogen dicht kan je aan van alles denken. Pijpen doe ik niet zomaar, maar zoenen nog net iets minder snel.

    15 jaar
    21 dagen geleden
  • heb je dan ook meer mensen gezoend dan gepijpt?

    17 jaar
    22 dagen geleden
  • Ik kan me voorstellen dat zoenen meer gevoelens opwekt dan pijpen, pijpen en beffen is wel geil, maar als je zoent dan versmelt je echt met elkaar, op de 1 of andere manier toch meer bijzonder

    16 jaar
    22 dagen geleden
  • Honestly, dat verschilt echt per persoon. Ik vind zoenen ook best intiem, gewoon omdat het heel dichtbij voelt. Ik pijp en neuk ook eerder met jongens dan ik zoen eerlijk gezegd. Maar dat betekent niet dat iedereen dat zo ervaart. Je bff doet haar ding, jij doet het op jouw tempo. Niks raar aan. Het belangrijkste is dat je je eigen grenzen serieus neemt en niet gaat vergelijken met anderen.

    17 jaar
    22 dagen geleden
  • Bij miij: eerst zoenen, dan pijpen en dan echt seks.

    18 jaar
    23 dagen geleden
  • Ja aan zijn pik zuigen is niet echt intiem

    13 jaar
    23 dagen geleden
  • Dus jij hebt eerder een piemel in je mond dan een tong? Meestal ga je eerst met een jongen zoenen en later iets met de geslachtsdelen doen. Pijpen is net zo intiem als beffen en neuken. Denk daar eens goed over na.

    18 jaar
    23 dagen geleden

Plaats een reactie

Maximaal twee cijfers (99). Ben je jonger dan 10, zet dan een 0 voor je leeftijd.
Vul minimaal 3 karakters in.
@
Je e-mailadres is niet zichtbaar voor anderen.

Je e-mailadres wordt alleen gebruikt om je deze mails te kunnen sturen en nergens anders voor. Je kan je altijd weer afmelden via een link in de mail.

Ik heb de privacy-informatie gelezen en ga ermee akkoord

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap