na wedstrijd
In de kantine denk ik dat een jongen mij leuk vind maar is dit om na wedstrijd en douchen trek niet altijd weer een bh aan. Je ziet niks denk ik. Hij kijkt wel heel vaak naar me maar zegt niks.
30 Reacties
-
Nu willen we weten hoe dat ging natuurlijk!
15 jaar6 maanden geleden -
Wat leuk!
19 jaar6 maanden geleden -
Ok hoe ging het?
15 jaar6 maanden geleden -
We hebben nu verkering!
14 jaar7 maanden geleden -
M14, Iemand zei eens: Jongens zijn de afgod van hun moeder, meisjes bezit van hun vader. Je vader ziet wellicht niet graag een vreemde vent er met 'zijn meisje' vandoor gaan. Voor moeders ben jij als je ouder wordt in zekere zin haar concurrent. Je moeder wordt ouder maar jij steeds knapper. Als jij een vriend hebt dan ben jij van je vriend. Ouders moeten accepteren dat hun kinderen steeds meer hun eigen weg gaan en dat zij niet meer alleen de belangrijkste mensen in jullie leven zijn. Dat is moeilijk, maar het komt wel goed.
23 jaar7 maanden geleden -
Waarom vind mijn moeder het leuk dat ik iemand ken en mijn vader niet? We hebben nog niks maar denk wel dat ik wil.
14 jaar7 maanden geleden -
Zie je wel, Ik denk dat hij het fijn vind om samen met je te zijn. En als hij je uitnodigt zou ik zeggen doen. In de kantine zijn jullie niet alleen.
Hij vind je leuk en samen zoenen bijvoorbeeld of in elk geval knuffelen dat wil je niet waar iedereen bij is.15 jaar7 maanden geleden -
Ik heb hem weer gesproken gelukkig niet over Pokemon. Was gezellig.
14 jaar7 maanden geleden -
Ik denk dat hij iets verzon om met je alleen te zijn. Je kan toch zeggen dat je wel wil komen, maar om gezellig te kletsen of een film te kijken en dat je niet zo veel hebt met Pokemon.
Hij wil meer contact en misschien is hij onhandig door met Pokemon te komen.15 jaar7 maanden geleden -
Ik heb hem gesproken en hij vroeg of ik naar zijn Pokemon verzameling wilde kijken. Ik heb niks met dat maar mijn broer wel en ik kocht ob.
Ik heb nog niet geantwoord. Maar wil niet naar naar mijn broer die zonder vriendin om uren pokemon verhalen te horen.14 jaar7 maanden geleden -
Wanneer je hem leuk vind dan een keer de stad of het dorp in gaan met hem en lekker kletsen. Kijken of het klikt.
Als het dan goed voelt een keer uitnodigen bij je thuis. Hij vind je leuk anders gaat hij niet steeds naar je toe.
En een eerste keer zoenen of zoiets zou ik niet in de kantine doen waar iedereen bij is,15 jaar7 maanden geleden -
Het is raar heb dit nog nooit gehad!
14 jaar7 maanden geleden -
M14. De jongen en jij gaan voorzichtig en leuk met elkaar om. Mooi dat jullie in contact met elkaar zijn. Hij waardeert jou zeker, dat blijkt wel uit jouw verhaal. Misschien maakt hij jou wel heel gelukkig!
.15 jaar7 maanden geleden -
Ook ik vind een meisje leuk op de voetbalclub, we kijken elkaar best wel vaak aan maar daar blijft het bij.
Ze loopt in de kantine ook bijna altijd in een sportlegging, waar ik best wel opgewonden van raak, want het staat haar erg mooi.
Ze stond een keer vlak bij mij en ze zag dat ik naar haar billen keek, ze glimlachte naar mij en liep weg. Ook toen droeg ze haar strakke legging17 jaar7 maanden geleden -
Na we met 3-14 hadden verloren deed hij toch zijn arm om mijn middel en deed gewoon net als in de supermarkt, was in de kantine en ik had niet eens gedoucht. Weet niet wat te denken nu.
14 jaar7 maanden geleden -
We hebben met 13-2 verloren vandaag maar hij kwam toch naar mij!!!
en had de hele tijd zijn arm om mij middel.
Ik weet het niet.14 jaar7 maanden geleden -
TS hier. Nee ik had gewone kleren aan, niks sexy.
14 jaar7 maanden geleden -
In de ogen kijken is een goed teken. Jij moet nu signalen terug geven. Lachen naar hem. Terugkijken. Vriendelijk je hand ergens op zijn schouder of arm leggen kort.
18 jaar7 maanden geleden -
@TS welke kleren droegen jullie in de supermarkt? Was je sexy ofzo dat hij nu wel naar je keek?
14 jaar7 maanden geleden -
TS Ik heb hem gezien in de supermarkt en daar was hij heel anders dan in de kantine. We hebben nu wel gesproken en hij keek de hele tijd in mijn ogen?
14 jaar7 maanden geleden
Plaats een reactie
-
Beter in je vel met 'In je bol'
Soms zit je hoofd te vol. En weet je even niet waar je het moet zoeken... Wat voor jou werkt, ontdek je op In je bol (16+).
Ga naar injebol.nl over Beter in je vel met 'In je bol' -
Vragen over zwangerschap?
Zwanger zijn is geweldig wanneer je op een kindje hoopt. Wanneer je ongepland zwanger bent kan dit schrikken zijn. Meer weten?
Ga naar sense.info over Vragen over zwangerschap? -
Help mijn lichaam verandert!
Een meisjeslichaam verandert in de puberteit. Wil je hier meer over weten? Kijk dan eens Sense.
Ga naar sense.info over Help mijn lichaam verandert! -
Veranderingen tijdens de puberteit
In de puberteit wordt je lichaam volwassen. Hoe gaat dat en wat verandert er?
Ga naar jouwggd.nl over Veranderingen tijdens de puberteit
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!