Skip to content
3 reacties
2075 weergaves

Gala jurk en wat eronder

Ik zie op de socials weer volop berichten voorbijkomen van Gala’s. Takes me back naar mijn examen jaar. Met de vriendinnen op zoek naar de perfecte jurk en dan ellenlange discussies over wat we er wel of niet onder aan konden/moesten. Het werd voor de meesten van ons hooguit een beetje boob tape. Er werd zelfs op voorhand geoefend hoe het was om zonder ondergoed buiten te komen. Is dat iets wat in jullie vriendenkring ook speelt/speelde?

19 jaar
1 jaar geleden

3 Reacties

  • Op het eind van school. Had ik een jurk van mijn nicht geleend. Heb bij haar toen mijn jurk aangedaan. Maar slip uit en voor de zekerheid een tampon er in

    22 jaar
    1 jaar geleden
  • Ik had gala pas op school en ben zonder eronder gegaan op advies van tante van mij en gala jurk is meestal zo lang niemand ziet het en men gaat ervanuit dat iedereen iets draagt

    16 jaar
    1 jaar geleden
  • Ik had dat ook mooie galajurk alleen de randjes van je string vond ik niet mooi. In de winkel zei de verkoopster dat er speciale dunne slipstream waren maar wist niet te zeggen waar je ze kon kopen . Of je doet geen broekje aan zei ze en dat doen er wel meer . Ik dus zonder .. maar dan auto in stappen ...en bij het gala uitstappen .. alles ging verder goed hoor enbheb de jurk later nog eens aangehad zonder broekje .

    22 jaar
    1 jaar geleden

Plaats een reactie

Je kunt niet meer reageren. Deze discussie is op 17-06-2026 om 01:00 gesloten.

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap