Skip to content
15 reacties
2005 weergaves

Hier wel, maar in reallife is het totaal anders

Vaak lees ik de topics van jongens van allerlei leeftijden die hier op het forum aangeven geen schaamte te kennen of hebben als het gaat om zich bloot te geven aan anderen op het strand, in een kleedkamer, in hun tuin, aan een meer, etc

Maar in de realiteit zie je juist het tegenovergestelde alle jongens dragen een zwembroek sommige komen zelfs tot ver onder hun knieën 🤨 en bijna het overgrote deel draagt nog steeds hun boxershort onder hun zwembroek, hebben zij thuis geen wasmachine of zo?

Heb een paar keer xxx bezocht en zelfs daar lopen de jongens gekleed op het gedeelte waar bloot hoort, hun ouders zijn dan wel ongekleed maar hun kinderen totaal niet, wat wel opvalt is dat de meiden van de zelfde leeftijd als de jongens, wel bloot zijn.

Waarom doen jullie forum jongens dit hier aangeven dat jullie geen schaamte hebben maar in realiteit is het toch niet zo?



(Moderator als de badplaats naam niet mag, mogen jullie deze aanpassen. )
 

17 jaar
11 dagen geleden

15 Reacties

  • M23, ik bedoel dat vrouwen minder topless willen omdat ze terecht niet op bepaalde sites willen verschijnen

    23 jaar
    7 dagen geleden
  • Ja die liturgische met we een beetje zedig blijven hihi.
    Veel plezier in je slip. Wie gaat dat nou fotograferen? Dat kun je toch ook in amazon bekijken.

    23 jaar
    7 dagen geleden
  • Ligurische kust natuurlijk :-)

    23 jaar
    7 dagen geleden
  • In tegenstelling tot Spanje en Frankrijk, is de Liturgische kust in Italie waar we momenteel verblijven, toch anders dan verwacht. Zowat alle vrouwen tussen 16 en pakweg 35 hebben wel een stringbroekje aan, maar niemand topless, wat voor mijn zus en vriendin toch even aanpassen was :-). Zelf heb ik mijn zwemstring nog niet bovengehaald, want hier draagt iedereen zedig een zwemshort. Ben de enige in een zwemslipje, jammer genoeg. Misschien heeft het veelvuldig gebruik van de camera's hier iets mee te maken? Niemand wil op bepaalde sites terechtkomen.

    23 jaar
    7 dagen geleden
  • M17
    Ik ben zelf nogal openlijk tegen iedereen en iedereen die mij bekend is heeft mij weleens en wel meerdere malen bloot gezien zowel meiden als jongens en ik sommige van hen ook, echter sommige jongens praten stoer achter een beeldscherm maar als het erop aan komt dan verzinnen ze de meeste origineelste excuses om er onderuit te kunnen komen, dan plots zijn ze niet meer zo stoer of durfals.

    Zelf draag ik een normale zwemshort eentje die op mijn dijen eindigt, zonder onderbroek eronder, dus als ik uit het water kom dan plakt de stof zich tegen mijn lichaam aan en laat de contouren zien van wat er onder zit, mij maakt dat niets uit, dat is net zo iets als bij een meisje die uit het water komt dan zie je ook iets niet veel want vaak zit daar een soort van textiel dat de contouren ervan onzichtbaar maak. Koud water maakt een piemel kleiner, en als deze al klein was word ie nog kleiner 😄 meisjes hebben daar geen last van.

    14 jaar
    8 dagen geleden
  • Ik denk dat het wat anders is waarom zoveel jongens een groot zwemshort dragen. Bij 2 vrienden van mijn broer mag ik hun piemel zien en die is net als die van broer nogal fors. Ik zou niet weten waarom die zo verborgen moeten worden in een enorme zwembroek. Toch doen ze dat. Preuts zijn ze ook niet want mijn vriendin mocht hem ook zien.toen ze mee was. Ik denk dat het een soort mode is. Of bang dat we zien als hij stijf wordt. Mijn broer vind een klein zwembroekje gek, maar bij meiden kan het voor hem niet klein genoeg zijn.Mogelijk willen ze het hier anoniem wel eerlijk zeggen.

    17 jaar
    8 dagen geleden
  • Het schijnt dat ze hier in Vlaanderen altijd nogal preuts waren, historisch gegroeid vanwege eeuwenlange onderdrukking en streng katholicisme. Maar in Nederland, Duitsland en Frankrijk waren ze vroeger veel opener, volgens mijn ouders en grootouders. Dat zie je ook op oude foto's uit hun tijd. Ze liepen half bloot. En alle mannen droegen strakke zwemslips. Ook op straat in de zomer hadden ze heel strakke shorts aan, eigenlijk hotpants dus, met splitten opzij, en waarin hun spel goed te zien was. Toen kleedde iedereen zich gewoon op het strand om, meestal een beetje uit het zicht achter hun zonnescherm, schijnt.

    Nu lopen ze allemaal in van die lompen, en dan nog met een onderbroek eronder, zelfs om te gaan zwemmen. Ik snap dat niet. Ik denk dat het komt doordat iedereen nu permanent met een camera rondloopt, en alles op internet gezwierd wordt. En door de instroom van noord-afrikaanse culturen: hun thuislanden zijn ondertussen wel ge-evolueerd, maar zij zijn blijven hangen in de jaren 70 toen ze in hun thuisland nog helemaal bedekt moesten lopen. Diegenen die naar hier kwamen, waren al niet de meest ontwikkelde en succesvolle.

    Alleen bij Iraanse meisjes is het anders: het allereerste wat die doen als ze hier aankomen, is hun lompen en hoofddoeken weggooien en strakke jeans en strakke truitjes met korte mouwen aantrekken. Wellicht omdat ze in hun thuisland in de gevangenis zaten omdat hun polsen bloot waren. We hebben er hier zo verschillende. Maar ja, de Perzen waren ooit een groot volk, en hun oorspronkelijke cultuur leunt aan bij de arische cultuur, en bij de oude Grieken en Romeinen.

    22 jaar
    10 dagen geleden
  • Ben het totaal eens met TS, alle jongens op het forum dat ze geen schaamte kennen en ze zich naakt laten zien in de kleedkamer en of zij in een Speedozwembroek zwemmen, maar realiteit is totaal anders. In de kleedkamers als er al jongens aanwezig zijn bedekken ze zich supersnel bang dat iemand een glimpje van hun piellemuis te zien krijgen. En sommigen maken ze het helemaal bont door hun zwembroek aan het houden en daar over heen hún broek aan te trekken. Ik daar tegen over denk net als die jongen 17 P, wat voor een verschil zit tussen mijn piemel en die van een ander? Het is een zelfde ledemaat alleen een andere vorm of kleur.
    Ik zelf maak er geen probleem mee om uit of aan te kleden in het zwembad of op een naaktstrand, zelf draag ik een doodnormale Speedo zwembroek zoals het M23 aangeeft jongens hebben iets tussen hun benen dat wel opgemerkt mag worden. Ik ga vaak met vrienden die net zo makkelijk zijn als ik en lachen vaak om die knuddige handelingen van jongens van rond mijn leeftijd maar ook ouder.
    Geniet van je zwem/zon uurtjes naakt of met zwembroek ik lig niet wakker hoe andere jongens willen zwemmen maar ga niet roepen op dit forum dat jullie je niet schamen om bloot gezien te worden want dat doen jullie juist wel.

    Groeten K

    15 jaar
    10 dagen geleden
  • Hi j17. Herken heel goed wat je zegt over NFN en de situatie in Frankrijk en Spanje. Helaas is Nederland weer eens een uitzondering. Begrijp het ook niet zo als ik van mijn ouders hoor hoe vrij het hier in hun jeugd was in vergelijking met nu. Sociale controle tegenwoordig stelt niets voor als het om cameras gaat, hufters en wierdo's hebben redelijk vrij spel, lachen mensen die nog wel iets durven gewoon uit. Zo kunnen ze het goed voor de anderen verpesten. Beheerders handhaven niet op camerabezit op de openbare stranden, dus blijft de jeugd weg. Heel jammer want ooit was Nederland trendsetter als ik het goed begrijp. We gaan dit jaar als gezin ook maar weer naar het buitenland ook gezien de eindeloze regen. Ik ga met vriend en broertje van 10 met mijn ouders mee naar groot terrein in Kroatië en daar zoeken wij (vriend en ik) dan een apart plekje. Zo zijn we toch bij elkaar en kunnen we genieten, ver van het gezeur en rare gedoe in Nederland. Werk genoeg nog voor de NFN :-)

    18 jaar
    10 dagen geleden
  • Klopt helemaal. Het is bij jongens erger, we mogen niet meer zien dat dat jullie jongens zijn met die lange zwembroeken. Naakt hoeft niet, maar er zit nu eenmaal iets.
    Jongens die even op het strand hun zwembroek aan en uittrekken zijn zeldzaam. Als een jongen van mijn leeftijd dat doet, doe ik het ook.maar als niemand dat doet en er geen vrouwen topless zijn dan wil ik niet de enige zijn. Een vriendin heeft geen broer die ziet bijna alleen piemels op internet

    19 jaar
    10 dagen geleden
  • Hebben jongens dat ook niet en vooral onderling? Ik doe al jaren aan strandwandelen en het is wel zo dat je op de echte naakstranden vooral ouderen ziet. Daartussen zijn heel veel rustige stranden waar we in ons blootje kunnen lopen en waar je wel jongeren tegen komt. Eerst deed ik dat samen met een vriendin. Toen ook mijn vriend en de keer er op zij ook een vriend mee. Toen mijn vriend voor het eerst mee was ging op die stille stranden zijn broekje makkelijk uit. Toen ook haar vriend mee was gingen de mannen een beetje haperend uit hun broek. Nu geen enkel probleem meer. We zijn geen echte naturisten dus er gebeurt wel eens iets seksueels. Alleen grapjes.

    23 jaar
    10 dagen geleden
  • Hoi Ts! ik ben gewoon P. Oke?
    Tussen twee haakjes Ik vind dat je je voornaam best mag gebruiken in plaats van TS of jongen van.. leeftijd...
    Maar goed jouw onderwerp ligt mij aan het hart. Ik ben eerlijk en zeg dat ik gay ben. Heb al enige jaren de zelfde vriend en hebben het prima naar ons zin.
    Ik herken jouw opmerking! wij wonen niet zo ver weg van een naaktstrand op Goeree- Overflakee. komen er samen wel eens. Maar net wat jij zegt. of oudere mensen Met respect! Of gezinnetjes met jonge kindertjes van rond de baby tot 5 jaar of zoiets. Waarvan de ouders nog niet altijd blood zijn..
    Ik heb het in 3 jaar 1 keer gezien dat er jongens waren van rond de 11 of 12jaar die het misschien alleen maar even spannend vonden of zo. en keken ook belangstellend naar mijn piemel die ietsje groter is. so what? En enge mannetjes zin er niet. Snap het niet want heel veel jongens hier zeggen dat ze naakt lopen. of anders met een gewone zwembroek lopen in een zwembad of zo. Ja tuurlijk! dat zal wel, maar ik heb dit nog zelden of nooit gezien. Liefs nog zwemmen met onderbroek en een sportbroek aan tot aan lekker fris zeg!~ Gelukkig in sommige zwembaden mag dat niet meer hoorde ik.
    En dat vind ik heel goed.
    Niemand hoeft zich te schamen zeker niet als kind.
    Wat is er zo veel verschil tussen jouw piemel en die van mij?
    Niks! ja iets groter of kleiner, dikker of dunner?
    Tsja dan heb je alles wel gehad. toch?
    Tuurlijk iedereen is niet het zelfde wat de mening aan gaat om blood te zijn. De 1 schaamt zich en is het niet gewent.
    De ander is open en maakt het niet uit. Maar jij maakt de dienst uit. net zoals wij. \laat ze maar. ik schaam mij niet om met een gewone zwemslip te zwemmen.

    Niet van aantrekken ! gewoon je zelf zijn! Suc 6! laat nog een wat horen?
    Grt.
    P.




    17 jaar
    10 dagen geleden
  • Hier TS
    J10
    Ik kom zelf uit een nudisten gezin en mijn jeugd heb ik grotendeels doorgebracht op verschillende campings wel aangesloten aan het NFN. Vele malen in Frankrijk, Hongarije en nu de laatste 7 jaren steeds meer in Spanje. En daar zie ik wel giga verschil met Nederland veel jeugd aanwezig, zowel jongens als meiden. Camera’s zijn ten strengste verboden om bij je te dragen en bij activiteiten die er worden georganiseerd is er fotograaf van de resort die daar zorg voor draagt en diegene die op beeld worden getoond, worden de mensen op de hoogte gebracht en zodoende die lichaamsdelen geblurd evenals hún gezicht.

    Op openbare plekken zoals stranden en andere zwem gelegenheden die officieel erkend zijn door de NFN of de Spaanse Organisatie FEN is er ook ontzettend veel jeugd, die geheel normaal gedrag vertonen tov in Nederland, met normaal gedrag bedoel ik dat zij zich niet verstoppen achter een stuk textiel en het zijn zeker geen atletische lichamen, er is van alles aanwezig maar ze gedragen zich normaal.



    17 jaar
    10 dagen geleden
  • Snap je punt, maar veel jongeren zijn bang er niet perfect genoeg uit te zien én dat mensen foto's zouden kunnen maken en die op internet zetten. Zie dat heel dudelijk op de campings en naaktstranden waar ik zelf kwam. Zelfs binnen de besloten verenigingen is dit een issue.

    10 jaar
    11 dagen geleden
  • Sorry, ben 18 :-)

    18 jaar
    11 dagen geleden

Plaats een reactie

Maximaal twee cijfers (99). Ben je jonger dan 10, zet dan een 0 voor je leeftijd.
Vul minimaal 3 karakters in.
@
Je e-mailadres is niet zichtbaar voor anderen.

Je e-mailadres wordt alleen gebruikt om je deze mails te kunnen sturen en nergens anders voor. Je kan je altijd weer afmelden via een link in de mail.

Ik heb de privacy-informatie gelezen en ga ermee akkoord

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap