Veel afgesloten en veel aftrekken
Hallo,
Ik zit nu in mijn examen jaar en mijn eindexamens komen er bijna aan. Ik merk aan mezelf dat ik wat gestrest ben omdat de kans groot is dat ik ga zakken. Ik ben nu erg afgesloten van de buitenwereld en ben vooral aan het leren. Wat ik ook merk ik dat het kijken van gayporno en veel aftrekken de laatste tijd veel meer is geworden bij mij. Ik denk dat aftrekken bij mij met porno erbij ervoor aan het zorgen is dat mijn stress level verlaagd. Maar nu begint het wel heel veel te worden want ik doe het nu ongeveer 4x per dag terwijl ik het voor deze periode maar om de dag deed. Ik voel wel dat ik me erdoor beter kan concentreren maar ik wil niet dat dit een soort verslaving word die ik later met me mee ga dragen. Dus ik ben benieuwd of dit normaal is
5 Reacties
-
Ik had eigenlijk het omgekeerde!
Ik was blijkbaar zo gefocust op dat diploma dat ik mij heb afgezonderd een aantal weken. Zag mijn vriendje maar mondjes matig en verder niks.
Tsja de 1 is de ander niet natuurlijk. Ik schijn best te kunnen leren, maar heb een gebrek aan concentratie vermogen en moet daarom alle zeilen bij zetten om het te volbrengen.
Ik wil of de medische kant uit of maatschappelijk werk ( Psycholoog of iets) of als dat niet lukt graag piloot of zo. Of als dat niet lukt allemaal, het leger in. Wilde eerst naar het het Conservatorium Piano en Gitaar. Maar omdat ik mijn beide polsen heb gebroken gaat dat niet lukken helaas.
Verder, Ik ben wel Gay en heb een vriend al een een aantal jaar nu.
Wij kijken ook wel eens op een homosite tegenwoordig ( thegay.com) bijvoorbeeld.
Maar eigenlijk door deze site zijn wij meer leuke dingen gaan doen.
zoals pijpen en neuken.
Vraagje TS.. Jij zegt geen homo te zijn maar hert toch geil vind om naar te kijken...
Dat kan zo zijn, maar in mijn ogen ben jij dan op zijn minst BI?
Toch?
Dat geeft toch ook niet?
Grt
P
17 jaar8 dagen geleden -
TS hier,
Dankjewel voor de antwoorden.
Ik ben zelf niet homo maar vind gay porno gewoon geil om te kijken.16 jaar10 dagen geleden -
Had ik ook heel erg hoor. Ook iets van 4 of 5 x op een dag. Je bent nu in ene heel veel thuis en wilt soms ook even rustig aan doen. Dan is aftrekken als snel de oplossing. Het (gay)porno kijken kan je misschien achterwege laten als het je ongezond lijkt. Misschien met een speeltje of fantasie gebruiken? Of alleen geluid kan al helpen zonder beeld.
19 jaar10 dagen geleden -
Dag TS,
dat is helemaal normaal hoor :-) .
Tijdens de examenperiode, of zelfs al tijdens de voorbereidingen op de blok, is aftrekken soms de enige manier om de stress te verminderen.
Het bekijken van porno kan misschien wel wat tijdrovend zijn, gewoon al aftrekken tot hoogtepunt is voldoende voor de meeste jongens om de stress te voelen weg vloeien.
En dat het gay porno is maakt niks uit. Niks mis mee met gay zijn; ik ken heel wat jongens die gay zijn, ik ben het zelf ook :-) .
Ge zult zien dat als de hele examens voorbij zijn, dat de stress gelijk een blok van u af valt en het dwangmatige masturberen vanzelf stopt.
Succes met de examens, en masturbeer gerust als het u helpt om beter te studeren; als het u helpt u over uw angsten heen te zetten.
Groetjes,
S.20 jaar10 dagen geleden -
als jij het lekker vind om je piemel af te trekken moet je dat gewoon doen en het helpt je tegen de stress. als je examens afgelopen zijn misschien ben je dan wel minder met je piemel en porno bezig door minder stress. laat even weten hoe het verder gaat en denk je ook over sex met jongens.
12 jaar11 dagen geleden
Plaats een reactie
-
Beter in je vel met 'In je bol'
Soms zit je hoofd te vol. En weet je even niet waar je het moet zoeken... Wat voor jou werkt, ontdek je op In je bol (16+).
Ga naar injebol.nl over Beter in je vel met 'In je bol' -
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!