Skip to content
14 reacties
1434 weergaves

Jongens met lang haar

Zijn hier jongens met lang haar? Hoe lang heb je het? Welke haarkleur Henk je? Wordt er wel eens gevraagd of je non binair of transgender bent omdat je lang haar hebt?

Ik ben zelf blond, winters iets donkerder dan zomers. Ik ben 5 jaar niet naar de kapper geweest, mijn tante heeft een paar keer dode punten geknipt. Had het bijna tot op mijn billen. In september hadden we een trouwerij en ben ik naar de kapper geweest. Er ging 30 cm af en heb het nu net boven de helft van mijn rug. Ik krijg vaak de vraag of ik non binair of transgender ben maar dat ben ik niet. Val wel op jongens en voel me gay. Daar schaam ik me niet voor. Ik voel me en ben en blijf dus een jongen. Wil graag weten of meer jongens met lang haar dit ook zo ervaren.

14 jaar
10 maanden geleden

14 Reacties

  • Hoi TS/J14 Ja, ik val ook op jongens. Ik heb niet echt een voorkeur voor lang of kort haar. Maar ook geen voorkeur qua uiterlijk, zoals haarkleur of oogkleur. Ik kan op een getinte jongen vallen, maar ook op een ginger. Er moet een bepaalde "klik" zijn. Moeilijk uit te leggen. Dan trekt een jongen mij als een magneet aan.

    Inderdaad, iets gespierd is erg aantrekkelijk, maar niet overdreven. Hij moet aandacht besteden aan het uiterlijk, en de kledingstijl. Een verzorgd lichaam hebben. Zoals, niet alleen shampoo gebruiken, maar ook een verzorgingsproduct. Douchegel, deodorant en het luchtje moeten wel onderling matchen. Hoe zal ik het zeggen, de "jongens beharing" graag ook verzorgd. Dus niet kaal, of een oerwoud. Als ik online rondkijk naar twinks. Dan vind ik een streepje haar bij de navel enorm aantrekkelijk. En een beetje borsthaar lijkt mij ook erg fijn. Ik ben niet veel eisend, toch?

    Maar een goed hart & karakter, met een beetje humor & romantiek is het allerbelangrijkste.

    15 jaar
    9 maanden geleden
  • Jongen 22, je zegt 267 kilo te zijn, Klopt dit wel, en hoe lang ben je. Zelf bijna 1.80 een 110 kilo, en zeggen ze altijd dat ik dik ben. Zelf hou ik ook van dikke jongens met lang of halflang haar.

    18 jaar
    9 maanden geleden
  • Hey, TS hier.

    J15 en J13, vallen jullie ook op jongens? En hebben die jongens lang of kort haar? Voor mij maakt dat niet zoveel uit. Beetje meer gespierd en dat hij groter is dan ik zelf ben vind ik belangrijker dan de lengte van zijn haar. Hij moet er wel leuk en verzorgd uitzien natuurlijk.

    14 jaar
    9 maanden geleden
  • Hoi J13. Wow, tot aan de broek. Dat haal ik nog niet. Ik borstel en was het ook iedere dag. Gebruik 1-2 x per week shampoo. Daarna als verzorgingsproduct een conditioner. Tijdens de zomer wanneer het heel erg benauwd en heet is, gebruik ik een keer extra shampoo. Maar maximaal 3 per week. Op advies van de kapsalon, niet dagelijks shampoo gebruiken. Haar maakt bepaalde stoffen aan. Waardoor het van nature glanst. Te veel wassen verstoort de natuurlijke balans. Bij vies en stoffig werk, of wanneer iemand veel zweet is dit natuurlijk anders. Maar dat geld dan ook bij kort haar. :). Ik ben tevreden met mijn haar, het ziet er altijd verzorgd uit. Haarverzorging is persoonlijk, als jij tevreden bent, gewoon doen.

    15 jaar
    9 maanden geleden
  • Ik heb ook lang haar. Tot mijn 7de had ik korter haar maar toen wilde ik het laten groeien. Het zit nu tot de rand van mijn broek dus ook bijna op de billen. Heb op vakantie in Italië een jongen gezien die het over de billen had. Ik dacht eerst dat het een meisje was maar zag m later in het zwembad. Dat denken ze van mij ook vaak maar vind het wel chill dat anderen verduisteren... Is het een jongen of een meisje, zo luid dat je het kunt horen. Ik was mijn haar iedere dag en daarna borstelen.

    13 jaar
    9 maanden geleden
  • Hoi TS/J14
    Fijn om te horen, dat jij mij niet verkeerd begreep. :) Heel veel succes met het verder laten groeien van je haar. De eindconclusie is: je lange blonde haar, je geweldige kledingsmaak en omdat je net in de puberteit zit. (Je lichaam en lichaamsbouw dus.) Vandaar de verwarring met non binair of transgender.

    Er is niks mis met jou, en je lichaam verandert snel. Beloofd! Mocht je nog iets willen weten, roep maar. Ik antwoord altijd & beleefd. Big hug.

    15 jaar
    10 maanden geleden
  • Hey, TS hier.

    J15, ik vind het super lief wat je zegt en herken het ook. Heb wel een beetje de baard in de keel maar (nog) niet heel erg. Zal vast nog wel iets veranderen maar maak me er geen zorgen over. Ik probeer altijd er leuk en verzorgd uit te zien en mode is mijn ding. En jongens kijken natuurlijk... Ik laat mijn haar nu weer groeien, weer tot mijn billen waar ik leuke reacties op krijg.

    14 jaar
    10 maanden geleden
  • Zelf ook lang haar tot aan mijn schouders. Je ziet steeds meer jongens die hun haar laten groeien. Of je nu lang of kort haar hebt, wat maakt dat uit. Vind gewoon lang haar mooier staan bij mij, en verder niets.

    17 jaar
    10 maanden geleden
  • Hoi TS/J14
    Crèmespoeling is als conditioner, en belangrijk bij haarverzorging. Ook ik borstel het dagelijks. Haarverzorging is belangrijk. Goed bezig

    De non binair of transgender vragen zijn een combinatie van. Het hele lange blonde haar. De kleurrijke kleding. (Misschien zelfs je stem) Lang en slank zijn. Je bent 179cm , maar dat is niet extreem lang. Je bent 14, en zit dus net in de puberteit, en hebt (nog) niet zoveel lichaamsbeharing. Je hebt vermoedelijk nog "kinderlijke" look. Niet beledigend bedoeld hoor. Het lichaamshaar groeit nog hoor. Maar niet iedereen krijgt veel lichaamshaar of baardgroei. Misschien heb jij de genen voor weinig haar geërfd. Maak je over het lichaam vooral geen zorgen. De komende jaren veranderd er nog genoeg. Rond je 16de zijn de grootste veranderingen achter de rug. En is het duidelijk welke genen jij hebt gekregen.

    Big hug vanuit hier.

    15 jaar
    10 maanden geleden
  • Hey, TS hier.

    Ik was mijn haar iedere dag en 3 keer per week gebruik ik crèmespoelling, borstel het iedere dag. Als ik sport heb ik het in een staart anders los. Ik ben 179 en slank, weinig lichaamsbeharing en in mijn gezicht gelukkig nog helemaal niets. Ik heb geen bloemetjesjurk maar hou van van verschillende kleuren en van kleding.... Heb gelukkig maar maat 40/41 en daar is veel keuze in waar mijn vader niet zo blij mee is.... Ik denk dat ik wel

    14 jaar
    10 maanden geleden
  • Hey, TS hier.

    Ik was mijn haar iedere dag en 3 keer per week gebruik ik crèmespoelling, borstel het iedere dag. Als ik sport heb ik het in een staart anders los. Ik ben 179 en slank, weinig lichaamsbeharing en in mijn gezicht gelukkig nog helemaal niets. Ik heb geen bloemetjesjurk maar hou van van verschillende kleuren en van kleding.... Heb gelukkig maar maat 40/41 en daar is veel keuze in waar mijn vader niet zo blij mee is.... Ik denk dat ik wel dat ik eens moet ontspullen want heb geen ruimte meer in mijn kasten.....

    14 jaar
    10 maanden geleden
  • Ik heb ook Lange haren ik draag het altijd Los. Ik val op jongens met een buikje ik vind Dat zo mooi ik heb zelf een bierbuik en ik loop in de zomer met MN overhemd open en MN haren Los en patatje te eten op het strand. En ik voel me Dan zo vrij om me zelf te zijn ik had in 2019 een periode Dat ik vrouwen kleding droeg maar ik Ben daar mee gestopt omdat ik te dik werd. Ik draag wel graag panty's die moeten een Paar maten grote. Ik twijfel om aftevallen of niet de Meester jongens die tegen komt vinden het sexy zo'n dikke buik en Lang haar. Ik weeg op dit moment 267 kilo die patat die ik eet op MN date's zijn te lekker. Gelukkig zijn die jongens ook een beetje dik.

    22 jaar
    10 maanden geleden
  • Hey ts, ik heb ook lang blond haar en in de winter wat donkerder. Ik heb het tot over mijn schouders. Ik ben bi, ik val niet op jongens, maar jongens met lang haar vind ik erg opwindend om te zien. Ik zou je graag eens naakt willen zien, met je haren op je blote kont, en je dan met mijn mond verwennen. Dat wind me nu al erg op. Meisjes met zulke lange haren trouwens ook.

    14 jaar
    10 maanden geleden
  • Hoi TS/J14
    Je hebt er eentje gevonden! Een jongen met lang haar. :)  Nou ja, lang. Over mijn schouders. Ik ben donkerblond.  En heb "slagen" in mijn haar. Thuis draag ik het altijd los. Op school enzo in een staart. Mijn kleine  broertje noemt dit de biker look of rocker. Ik ben jaloers; tot op de billen. Ik was het dagelijks, maar gebruik  1-2 x perweek shampoo. En daarna een conditioner. Die ook weer uitgespoeld moet worden. Terwijl de conditioner inwerkt , kan ik met de tondeuse en scheermes een ander gedeelte verzorgen. Hoe verzorg jij jou haar?

    Ik word trouwens nooit non binair of transgender genoemd. Ben jij mischien heel slank, of heb je een heel fijn gezicht. Dat ze dit bij jou doen? Ik neem aan, dat je niet in een bloemtjes jurk loopt, haha. Wat mij betreft, ik ben een jongen. Voel mij een jongen. En val op jongens. Wanneer jij voorbij loopt, met het blonde haar, tot op de billen. Zou ik vast en zeker omkijken. Maar als jij daarbij zwarte wenkbrauwen hebt, en zou omkijken. Zou je een hoopje gesmolten mij zien liggen...

    15 jaar
    10 maanden geleden

Plaats een reactie

Je kunt niet meer reageren. Deze discussie is op 26-07-2026 om 01:00 gesloten.

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap