Amateur clubtenue op school
Op school draag ik soms clubkleding van de voetbalclub waar ik voetbal. Mijn tenue bestaat uit een wit met blauw lange mouwen shirt en een wit broekje van het merk Hummel.
Zijn er meer die buiten het voetballen om een tenue dragen van je eigen club?
4 Reacties
-
Ik doe het ook vaak ik heb dan een Nike tenue aan van mijn club.
16 jaar7 maanden geleden -
Ik doe dat zovaak en andere kinderen/vrienden van mij ook hoor is best normaal lijkt mij
15 jaar7 maanden geleden -
Ja dat kan toch prima?
14 jaar7 maanden geleden -
Ik doet het zelf niet, ik gebruik mijn tennis shirt nu uitsluitend voor competitie... Maar ik vind het helemaal niet gek en er is zeker een kans dat ik t ook bij gym ga dragen, maar ik probeer het nu gwn schoon te houden voor de competitie, daarom gebruik ik bij gym vooral andere sportshirts die ik bijvoorbeeld misschien bij training zou dragen.
17 jaar7 maanden geleden
Plaats een reactie
-
Beter in je vel met 'In je bol'
Soms zit je hoofd te vol. En weet je even niet waar je het moet zoeken... Wat voor jou werkt, ontdek je op In je bol (16+).
Ga naar injebol.nl over Beter in je vel met 'In je bol' -
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit. -
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!