Skip to content
3 reacties
425 weergaves

Milfs

Ik ben best jong nog maar ik hou echt van Milfs, is dit raar??

13 jaar
9 jaren geleden

3 Reacties

  • (MILF = Mother I'd Like to Fuck)
    Toegegeven , er zijn heus wel lekkere MILFS , maar geef mij maar een meid met iets minder ervaring maar met een lekker jong strak lichaam.

    Maar dat is mijn mening, als jij MILFS lekker vind is dat verder niet heel raar ofzo. Hooguit een beetje onwaarschijnlijk dat het je gaat lukken om aan te pappen met een Milf als je pas 13 bent.

    18 jaar
    9 jaren geleden
  • Wat betekend Milfs

    15 jaar
    9 jaren geleden
  • Wat bedoel je met MILFS, vrouwen van 30+ ofzo? Is niet raar hoor. Ze hebben ervaring en je kan er wat van leren natuurlijk.

    20 jaar
    9 jaren geleden

Plaats een reactie

Je kunt niet meer reageren. Deze discussie is op 15-01-2019 om 14:26 gesloten.

Anoniem en gratis hulp of advies?

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap