Skip to content
2 reacties
515 weergaves

Sperma

Sind 3 weken komt er sperma uit mijn piemel en heb ik een paar vragen .heb een gesprek met mijn broer van 15 gehad en die zei dat hij een keer tijdens het aftrekken rechtstreeks tot zijn mond heeft gespoten . Maar kan dat echt ? Bij mij komt het tot mijn navel ...
En waar laat ik het ? Wil niet dat mijn ouders het vinden en wat is de smaak ervan .?

13 jaar
20 uren geleden

2 Reacties

  • Hé ts ik heb dan nog niks maar ook een oudere broer en ik heb het met hem er ook wel eens over. En het klopt wat j16 zegt je kunt ook edgen en ook als je een tijdje niet gerukt hebt komt het vaak wat verder (niet altijd). Voor het opruimen kun je wat wc papier pakken en dan gewoon door de wc spoelen

    12 jaar
    4 uren geleden
  • Het verschilt heel erg per jongen hoe ver je schiet. Bij sommigen druipt het er alleen uit en bij andere schiet het nog een stuk verder dat je mond. En dit is ook niet altijd hetzelfde ligt er bvb ook aan hoe geil je bent.

    Ik doe mn eigen was voor een deel dus ik spuit vaak om mezelf en doe het dan op met n handdoek of spuit direct in de handdoek.

    De smaak kan ook best wel verschillen per persoon en ligt ook heel erg aan wat je eet. Van alcohol wordt t bvb bitterder, van veel zout wordt t zouter en van ananas wordt het juist wat zoeter. En t kan natuurlijk geen kwaat om t een keer van jezelf te proberen denk dat de meeste jongens wat wel s n keer hebben gedaan

    16 jaar
    14 uren geleden

Plaats een reactie

Maximaal twee cijfers (99). Ben je jonger dan 10, zet dan een 0 voor je leeftijd.
Vul minimaal 3 karakters in.
@
Je e-mailadres is niet zichtbaar voor anderen.

Je e-mailadres wordt alleen gebruikt om je deze mails te kunnen sturen en nergens anders voor. Je kan je altijd weer afmelden via een link in de mail.

Ik heb de privacy-informatie gelezen en ga ermee akkoord

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap