Skip to content
8 reacties
862 weergaves

boeken mee

hoihoi
altijd als we op vakantie gaan loop ik met de stress: welke boeken neem ik mee!??
ik ben een boekenfreak en neem het liefst mijn hele boekenkast mee.
Mijn e-reader is kapot dus die kan ik ook niet meenemen.
heeft iemand hier een oplossing voor?
byebye van Beetje (-: (B. maar dan als verkleinwoord )

10 jaar
1 jaar geleden

8 Reacties

  • ik ben het v B weet dat ik lezen haat maar ik weet dat ze van lezen hout ik vraag vaak hoe veel boeken leesje uit in de wikend

    11 jaar
    12 maanden geleden
  • Je kan de meeste boeken ook lezen op je laptop. Soms moet je daarvoor een e-book reader programma installeren, of een add-on in je browser; die kan je (legaal) gratis vinden. Of een PDF-reader zoals SumatraPDF of Acrobat Reader.

    Maar de bedoeling van op reis gaan, is nu net om te extraverteren: dingen bezoeken die je anders nooit ziet, gaan kijken, wandelen, spelen,... Je moet even loskomen van de dagelijkse sleur en bekommernissen, en afkicken van eventuele verslavingen aan a-sociale media.

    22 jaar
    1 jaar geleden
  • Oke sorry!
    Ik dacht iets anders
    B.

    10 jaar
    1 jaar geleden
  • Zeg V.
    Het is niet de bedoeling dat je openbaar vertelt dat wij BFFs zijn.
    Heb je de huisregels gelezen? ;-)
    B.

     

    Moderator

    Hallo B.

    Ik zie nergens dat V. schrijft dat jullie BFF's zijn, maar als jullie van elkaar weten dat je op dit forum zit, dan is dat voor ons geen probleem hoor. 

    Het is natuurlijk wel zo dat je als meisje van 10 meer opvalt op dit forum, dus hoe meer je over jezelf vertelt, hoe groter de kans dat iemand het toevallig leest en misschien bedenkt dat jij het bent.  

     

    10 jaar
    1 jaar geleden
  • Nieuwe e reader is niet zo duur zou echt daar voor gaan

    19 jaar
    1 jaar geleden
  • Boeken die je hebt liggen maar nog niet hebt gelezen of juist de boeken erg leuk vind.

    15 jaar
    1 jaar geleden
  • Je kan ook een nieuwe e reader kopen?

    21 jaar
    1 jaar geleden
  • boeken zijn niet mijn ding maar die van jou wel ik weet wie je bent ik ben je bestie dus je weet dat ik lezen haat maar ik kan je groetjes v

    10 jaar
    1 jaar geleden

Plaats een reactie

Je kunt niet meer reageren. Deze discussie is op 02-02-2025 om 01:00 gesloten.

Anoniem en gratis hulp of advies?

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap