Skip to content
4 reacties
394 weergaves

Te kort aan vrienden

Hoi,

Ik wil jullie graag vragen hoeveel vrienden jullie hebben. Ik ken redelijk veel mensen maar om het vrienden te noemen vind ik wel speciaal aangezien we niet sturen en elkaar maar een paar keer per jaar zien. Ik heb uiteindelijk maar 4 goede vriendinnen en als jongen van 17 absoluut geen jongensvrienden. Waar leer ik meer mensen kennen die zich normaal een niet kinderachtig gedragen? Zowel jongens als meisjes.

17 jaar
5 dagen geleden

4 Reacties

  • Voor nieuwe vrienden zijn de sites join-us.nu en nieuwemensenlerenkennen.nl interessant. Join us is een platform om makkelijker nieuwe vrienden te maken voor jongeren en jongvolwassenen. Hier kan je ongedwongen leeftijdgenoten ontmoeten en dan gaan jullie naar de bioscoop of een terasje doen ofzo.

    Nieuwemensenlerenkennen.nl is een site waar je kan reageren op geplaatste activiteiten van anderen. Je kan ook zelf activiteiten plaatsen. Ook dit is een makkelijke manier om ongedwongen nieuwe mensen te leren kennen.

    22 jaar
    4 dagen geleden
  • Ik heb 0 echte vrienden en ik zoek eigenlijk naar vrienden maar het gaat allemaal niet zo snel.
    Het heeft echt tijd nodig

    16 jaar
    4 dagen geleden
  • Ik heb zelf 2 vrienden. Ik heb nog nooit een 'vriendin-vriendin' (dus als in relatie) gehad.

    Alleen rond de leeftijd tot 12 jaar oud, had ik meisjes-vrienden. Voorderest, daarna niet meer.

    20 jaar
    5 dagen geleden
  • Dag TS,

    heel eenvoudig: een sportvereniging of een hobbyclub.
    Vrijwilligerswerk is ook een prima optie :-)

    20 jaar
    5 dagen geleden

Plaats een reactie

Maximaal twee cijfers (99). Ben je jonger dan 10, zet dan een 0 voor je leeftijd.
Vul minimaal 3 karakters in.
@
Je e-mailadres is niet zichtbaar voor anderen.

Je e-mailadres wordt alleen gebruikt om je deze mails te kunnen sturen en nergens anders voor. Je kan je altijd weer afmelden via een link in de mail.

Ik heb de privacy-informatie gelezen en ga ermee akkoord

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap