Skip to content
1 reacties
20 weergaves

relatie als homo

hoi ik ben dus gay en wil graag een relatie met iemand en heb een paar probleempjes.
1 ik ben sociaal heel onzeker en durf niet op mensen af te stappen. nu val ik op ouder en durf ik helemaal niet op oudere jongens af te stappen omdat ik bang ben dat ze niet gay zijn dan kut gaan doen ofzo en dan iets mij aan gaan doen dit komt deel ook omdat ik zelf mentaal en fysiek niet heel sterk ben.
en 2 er zijn niet mensen bij mijn sportclubs of school die ik mooi vind en mijn school is best wel homofobies.
mijn ouders weten ook maar deels dat ik gay ben want ik heb hen verteld dat ik bi ben dus ja... en daar reageerden ze op als: o ja wij hebben wel een voorkeur natuurlijk maar we zullen het acsepteren en je stuenen. en ze zeggen nogsteeds als jij later een vriendin krijgt.
ook mag ik van mijn ouders geen cocials ik heb aleen youtube met age limit en mijn apparaten worden wekelijks voledig gcheked dus ja hier zit ik een beetje me dus me vraag was heeft iemand dan nog tips hoe ik een relatie kan krijgen of uberhoubt meer vrienden krijgen want heb er daar ook wijnig van en zijn aleen maar vriendinen.
iniedergeval bedankt en sorry voor spelfouten ben dyslecties

14 jaar
5 uren geleden

1 Reacties

  • Ik ben zelf niet lesbi maar ik snap dat het vervelend is misschien moet je eerst met de gene die je leuk vind vrienden proberen te worden dan meer te weten komen over die gene als die gene ook homo is kan je hem vragen

    12 jaar
    4 uren geleden

Plaats een reactie

Maximaal twee cijfers (99). Ben je jonger dan 10, zet dan een 0 voor je leeftijd.
Vul minimaal 3 karakters in.
@
Je e-mailadres is niet zichtbaar voor anderen.

Je e-mailadres wordt alleen gebruikt om je deze mails te kunnen sturen en nergens anders voor. Je kan je altijd weer afmelden via een link in de mail.

Ik heb de privacy-informatie gelezen en ga ermee akkoord

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap