Betrapt
Mijn moeder heeft me gisteren betrapt op weg naar badkamer met een peniskooi om. Tijdens douche had ik hem af gedaan en mocht van mezelf tijdens douche met zelf spelen met dildo. Echter na douche had ik me voor genomen dat die gelijk weer om moest. Echter na het omdoen wou ik de dildo opbergen maar kwam erachter dat die nog op badkamer lag. Mijn ouders en zus weten dat ik een dildo heb want ben al een keer vergeten op badkamer, maar deze is erg fors en wil niet dat ze daar achterkwamen rende ik zonder nadenken naar badkamer. Echter kwam net me moeder naar boven gelopen ik schoot gelijk de badkamer in. Ik weet niet zeker of ze het gezien heeft maar ze maakte nog een opmerking van trek volgende keer of doe handdoek ik hoef niet alles te zien. Ik durf haar nu niet meer onder ogen te komen, bang dat ze er iets over zal zeggen of vragen. En voel me zo stom dat ik niet een handdoek hem omgeslagen.
7 Reacties
-
Hier TS weer ondanks dat ik me in eerste instantie kapot schaamde. En mijn moeder met me gepraat is eigenlijk alles veranderd. We hebben sinds dien al paar over seks gepraat iets wat nooit eerder is gebeurd.
Verder voel ik me dat ze support en achter me staat en zeker niet hoef te schamen. Ze zei zelf ik was toen ik jong was ook niet braaf of echt doorsnee.21 jaar8 maanden geleden -
@TS Ik vindt fijn om te lezen hoe het is afgelopen. Je heeft je kooi dus wel gezien maar fijn dat ze er zo luchtig mee omgaat.
22 jaar8 maanden geleden -
Hier TS sorry dat ik pas zo laat reageer. Ik ben afgelopen zaterdagavond toen het heeft plaats gevonden niet meer beneden gekomen. En de zondag durfde ik niet naar beneden dus bijna tot begin van middag op kamer gebleven. Me moeder kwam daarom even kijken en vroeg wat er was. Ze zag dat ik haar niet echt aan durfde te kijken. Komt het doordat ik je sierraad zag? Heb toen maar alles eerlijk opgebiecht over waarom en de dildo's. Ze was heel begripvol en zei als je fijn doet gewoon lekker doen maar pas wel op in bijzijn van andere.
21 jaar8 maanden geleden -
Inderdaad, misschien heeft jouw moeder nu niets gezien. En aangezien ze al weten dat jij een dildo gebruikt zou ik me niet veel zorgen maken over die peniskooi.
Hebben ze je ooit aangesproken op die dildo die je in de badkamer vergeten was?23 jaar8 maanden geleden -
Misschien heeft je moeder niks gezien
en als ze er niet over begint zou ik mijn daar niet druk over maken.23 jaar8 maanden geleden -
Hoi, tja dit is wel een lastig probleem ja. Je weet niet wat je moeder precies heeft gezien inderdaad. Ik draag zelf ook 24/7 een peniskooi om te voorkomen dat ik mezelf tevaak ga aftrekken. Mijn moeder heeft me hier ook eens mee betrapt onder de douche. Na de tijd hebben we hierover gepraat en heb ik uitgelegd dat ik dit draag en zelf wil omdat ik niet zo vaak wil aftrekken. Mijn moeder vond het fijn dat ik dit met haar besproken heb en ze vond het ook fijn dat we hierover geen geheimen hoeven te hebben.
18 jaar8 maanden geleden -
Je moet er ook geen drama van maken maar het is handiger om zulke dingen in je eigen kamer te houden. Dat je even naakt naar de badkamer heen en weer gaat vind ik gewoon hoor. Ik kreeg ook geen enkele prikkel als mijn broer dat deed. Ja een lachprikkel maar daarbij bleef het bij hem ook.
Maar goed ze weet het en dat is je eigen schuld dus lach er om.
Meer leuke keuzes heb je eigenlijk niet.
22 jaar8 maanden geleden
Plaats een reactie
-
Seksquiz voor jongens
Wat weet jij over seks? En weet je wat een meisje fijn vindt? Doe de quiz met 9 vragen over seks.
Ga naar sense.info over Seksquiz voor jongens -
Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Lees hier meer over de verandering van je lichaam aan de binnen-en buitenkant tijdens de puberteit.
Ga naar sense.info over Jouw jongenslichaam verandert in de puberteit.
Anoniem en gratis hulp of advies?
Jongerenwebsite JouwGGD.nl
Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.
Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nlBekijk ook
Online zelfhulptraining - Wie ben ik?
Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?
Ben jij digitaal in balans?
Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest
Vriendschap
Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!