Skip to content
21 reacties
4702 weergaves

naakt slapen

slapen mensen naakt lijkt me heel raar en wat vinden je ouders er van

13 jaar
3 maanden geleden

21 Reacties

  • TS Gewoon een paar nachten proberen, je hebt nu toch vakantie.

    14 jaar
    2 maanden geleden
  • Ik slaap sinds vorig jaar zomer volkomen bloot, en op zich slaap ik velen maker beter daardoor. Uiteraard is het in het begin wat moeilijker omdat mijn piemel bij de minste en geringste aanraking meteen stijf werd, maar naarmate de tijd verstreek werd dit minder en dat is ook wel zo lekker. Nu heb ik daar weinig last meer van alleen als ik opgewonden ben dan is dat anders. In de herfst draag ik enkel een tshirt en ook in de winter. Mijn zus zij is 13 slaapt sinds kort ook helemaal bloot en geeft ook aan dat ze minder vaak wakker wordt snachts en dat ze uitgerust wakker wordt met als ik, opstaan en gelijk douchen is een makkie omdat je niets of bijna niet uit hoeft te doen.

    14 jaar
    2 maanden geleden
  • Jongen van 15 jaar ik slaap ook bloot maar ik zweet nooittussen me billen en piemel wel hik s nachts een stijve lul en trek ik af

    17 jaar
    2 maanden geleden
  • ik heb het wel een paar keer gedaan, het voelt erg "vrij" en ik denk dat je het echt eens moet proberen. een ding dat me erg opviel is dat je minder zweet bij je piemel en billen.

    15 jaar
    2 maanden geleden
  • J12 als laatste klopt zo denk ik ook

    13 jaar
    2 maanden geleden
  • Bij een ander topic had ik ook al iets gezegd. Naakt is gezonder, ga maar na hoelang je piemel en billen opgesloten zitten in je broek, dus af en toe verse lucht is gezonder.

    12 jaar
    2 maanden geleden
  • @TS/J13
    Hoe slaap jij dan?

    14 jaar
    2 maanden geleden
  • Ts heb je al een keer naakt geslapen?

    12 jaar
    2 maanden geleden
  • Dat is het voordeel van op je zelf wonen. Daar mag je zelf de regels bepalen. Mijn vriend slaapt altijd naakt en ik vaak ik alleen in een slipje. Door het huis loopt hij wel in boxer en dan allebei badjas (winter) of niets.

    19 jaar
    2 maanden geleden
  • wij slapen thuis allemaal ook naakt. Het is veel fijner slapen in de winter, en in de zomer al helemaal. Zorg wel dat je goede kwaliteit dekens hebt. Dat is echt zooveel beter!! We lopen ook gewoon naakt naar de douche en terug dus zo raar is het niet als ik ze zie en andersom.

    17 jaar
    2 maanden geleden
  • Voor mij is naakt.zijn normaal we zijn nudisten.
    Dus gewoon doen niks vreemds aan.

    13 jaar
    3 maanden geleden
  • Ik slaap altijd naakt. Mijn ouders hebben er geen probleem mee want ze doen het zelf ook.
    Mijn moeder is 40 jaar en ik kom haar iedere ochtend in "Eva postuum" tegen.

    17 jaar
    3 maanden geleden
  • Slaap al zolang ik mij kan herineren naakt. Loop ook naakt naar de badkamer en terug. Mijn ouders vinden dit normaal.

    13 jaar
    3 maanden geleden
  • Naakt mijn ouders maken het niet uit. Ze kloppen altijd als ze mijn slaapkamer binnen komen.

    14 jaar
    3 maanden geleden
  • Ik slaap vanaf m’n 6e naakt en iedereen hier thuis dus ook mn ouders. Je moet het gewoon eens proberen het slaapt zo lekker

    13 jaar
    3 maanden geleden
  • Vroeger sliep ik in boxer of naakt. Mijn vriendin slaapt steeds met enkel een stringetje aan en sindsdien ik ook.

    23 jaar
    3 maanden geleden
  • J13 ik slaap met boxer, naakt vind ik niet fijn

    14 jaar
    3 maanden geleden
  • ik slaap naakt en voormij is het niet echt raar. het heeft ook meerdere gezondheids voordelen en waarom zou ik het mijn ouders vertellen

    13 jaar
    3 maanden geleden
  • Ik slaap al naakt vanaf dat ik 13 was. Ouders maakt het niets uit. Als ik maar niet naakt naar de woonkamer ga

    19 jaar
    3 maanden geleden
  • Ik af en toe in de zomer als het echt te heet is en m’n ouders zijn er helemaal ok me. Je ouders worden echt niet boos t juist fijn 😊

    12 jaar
    3 maanden geleden

Plaats een reactie

Maximaal twee cijfers (99). Ben je jonger dan 10, zet dan een 0 voor je leeftijd.
Vul minimaal 3 karakters in.
@
Je e-mailadres is niet zichtbaar voor anderen.

Je e-mailadres wordt alleen gebruikt om je deze mails te kunnen sturen en nergens anders voor. Je kan je altijd weer afmelden via een link in de mail.

Ik heb de privacy-informatie gelezen en ga ermee akkoord

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap