Skip to content
5 reacties
439 weergaves

Met anderen praten die ook misschien gay zijn

Ik zit in groep 7 en soms denk ik dat ik gay ben. Daarover wil ik wel met andere kinderen praten of zij dat ook hebben en zo. Heeft iemand tips hier hoe ik in contact kan komen met andere kinderen? Ik praat er wel over met een paar kinderen in mijn klas maar zij voelen zich niet gay

11 jaar
20 dagen geleden

5 Reacties

  • Hai TS, bij mij op de middelbare school is er een GSA, dat is sws al heel leuk, want ik ben pan. Volgnd jaar mag ik daar heen van mijn ouders.
    Er zijn ook meer mensen gay dan je denkt, alleen zij weten misschien ook niet met wie ze moeten praten. Je kan blijven poten op dreamersforum, maar er zijn nog genoeg andere forums waarop je je gevoelens kan delen.
    Schaam je er vooral niet voor.
    Succes!

    12 jaar
    18 dagen geleden
  • Hé ts zoals meerdere hier zeggen je kunt ook hier je verhaal kwijt als je wilt, je bent hier toch anoniem en iedereen helpt elkaar hier. En zelf ben ik bi dus ik val op jongens en meisjes alleen zou ik nooit een relatie met een jongen willen hebben. Maar gelukkig is iedereen anders, anders zou de wereld wel weg zaai zijn

    13 jaar
    18 dagen geleden
  • Hey die TS

    Je mag gerust hier je verhaal delen, of over je gevoelens praten. Alleen sommige zitten in een andere belevingswereld dan jij. Die denken 10 stappen verder, begrijp je? Heb jij gevoelens voor een jongen gekregen? Ben jij verliefd geworden op een jongen? Vind jij jongens leuker dan meisjes? Houden deze verwarrende gevoelens je bezig? Je kunt op meisjes verliefd worden, maar ook op jongens. Zelfs op meisjes en jongens. Veel jongens twijfelen hierover. Ook al zeggen ze van niet. Je hebt alle tijd om dit uit te zoeken. Ik weet ook nog niet wat ik ben, trouwens.

    12 jaar
    19 dagen geleden
  • Jongenout.nl is een interessante site voor je, weet alleen niet of daar al leeftijdgenoten zijn. Is misschien meer voor 14 - 17 jaar. Wel verstandig om je alvast in te schrijven.

    Misschien weet een jongerenwerker bij jou in buurt wel een plek om jonge homo's te ontmoeten. Google maar eens op 'jongerenwerk + je woonplaats'. Grote kans dat je dan wel een organisatie vindt met mensen die naar je willen luisteren en met je mee willen denken.

    Verder is iedereenisanders.nl nog wel een handige site. Ook expreszo.nl is wel een goede site om te gaan volgen.

    Over een paar jaar kan je ook naar een hojokamp. Kan ook heel leuk en leerzaam zijn om te ontdekken of je echt homo bent.

    22 jaar
    19 dagen geleden
  • Hoi TS/J11

    Je hebt gay gevoelens. Dit is misschien verwarrend. Je wilt erover praten. Van gedachten wisselen. Dat is begrijpelijk. Je kunt natuurlijk hier je vragen stellen enzo. Er zullen ook reacties komen van oudere (bijna volwassenen). Heel goed bedoeld. Maar ze kunnen zich niet in jou verplaatsen. Ook niet wat betreft vragen over je ontwikkeling. Ze denken vanuit hun leeftijd.

    Een goede optie is het kindertelefoon forum. Ik ben daar ook weleens actief. Om vragen over gay, puberteit lichaam te beantwoorden. Voor mij zijn die vragen niet lastig te beantwoorden. Ik heb dat net achter de rug.

    15 jaar
    19 dagen geleden

Plaats een reactie

Maximaal twee cijfers (99). Ben je jonger dan 10, zet dan een 0 voor je leeftijd.
Vul minimaal 3 karakters in.
@
Je e-mailadres is niet zichtbaar voor anderen.

Je e-mailadres wordt alleen gebruikt om je deze mails te kunnen sturen en nergens anders voor. Je kan je altijd weer afmelden via een link in de mail.

Ik heb de privacy-informatie gelezen en ga ermee akkoord

Anoniem en gratis hulp of advies?

Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Op JouwGGD.nl vind je betrouwbare informatie over gezondheid, relaties, lichaam, seks, gevoel, alcohol roken drugs en media. De informatie is gecheckt door (medische) professionals.

Lees meer over Jongerenwebsite JouwGGD.nl

Bekijk ook

Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Weet jij wie je bent? In deze online training leer je hoe jij denkt, doet en voelt. Wat is jouw identiteit?

Lees meer over Online zelfhulptraining - Wie ben ik?

Ben jij digitaal in balans?

Scrollen, liken, appen, swipen, gamen en bingen: (online) media lijken onlosmakelijk verbonden met je offline leven. Heb jij het allemaal onder controle? Doe de zelftest

Lees meer over Ben jij digitaal in balans?

Vriendschap

Wil je graag andere jongeren ontmoeten, maar vind je dat lastig? Geef je leven een sociale boost, kijk eens op join-us.nu!

Lees meer over Vriendschap